تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۶:۳۰ کد مطلب 110954

تلاش ۳ساعته اورژانس هوایی برای نجات پیرمرد چوپان +عکس

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی از تلاش سه ساعته اورژانس هوایی و زمینی خراسان جنوبی برای نجات چوپان ۶۵ ساله خوسفی خبر داد. به گزارش مشرق، علی دلخروشان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: حادثه سقوط چوپان ۶۵ ساله ای در ارتفاعات کوه‌های آرک شهرستان خوسف به مرکز پیام […]

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی از تلاش سه ساعته اورژانس هوایی و زمینی خراسان جنوبی برای نجات چوپان ۶۵ ساله خوسفی خبر داد.

به گزارش مشرق، علی دلخروشان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: حادثه سقوط چوپان ۶۵ ساله ای در ارتفاعات کوه‌های آرک شهرستان خوسف به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ خوسف اعلام شد.

وی گفت: بلافاصله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و تیم نجات هلال احمر خوسف به محل حادثه اعزام شد و پس از رسیدن کارشناسان اورژانس به محل حادثه با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن، درخواست اورژانس هوایی به مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات بحران (EOC) اعلام و بلافاصله بالگرد اورژانس هوایی بیرجند به سمت محل حادثه به پرواز درآمد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی افزود: تکنسین‌های اورژانس پس از انجام حدود یک ساعت کوهپیمایی بر بالین بیمار حاضر شده و با پیرمرد ۶۵ ساله ای روبه‌رو شدند که به دلیل سقوط از کوه دچار ضربه به سر و کاهش سطح هوشیاری  شده بود.

دلخروشان بیان کرد: بلافاصله اقدامات درمانی آغاز و مصدوم با کمک پرسنل هلال احمر پس از حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه پیاده‌روی به محل فرود بالگرد اورژانس منتقل و با بالگرد اورژانس هوایی به بیرجند اعزام و برای اقدامات درمانی تحویل اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) شد.

تلاش ۳ساعته اورژانس هوایی برای نجات پیرمرد چوپان +عکس

تلاش ۳ساعته اورژانس هوایی برای نجات پیرمرد چوپان +عکس

تلاش ۳ساعته اورژانس هوایی برای نجات پیرمرد چوپان +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: