تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۶:۲۴ کد مطلب 110955

برخی اعضای لیست امید هم به لاریجانی رای می‌دهند

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم، با بیان اینکه با آشکارتر شدن صف بندی‌ها در مجلس دهم، برخی از افراد لیست امید تمایلی به ریاست عارف در مجلس ندارند، افزود: بخشی از لیست امید هم به لاریجانی رأی خواهد داد و لاریجانی رئیس مجلس دهم می‌شود. به گزارش مشرق، احمد علیرضا بیگی […]

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم، با بیان اینکه با آشکارتر شدن صف بندی‌ها در مجلس دهم، برخی از افراد لیست امید تمایلی به ریاست عارف در مجلس ندارند، افزود: بخشی از لیست امید هم به لاریجانی رأی خواهد داد و لاریجانی رئیس مجلس دهم می‌شود.

به گزارش مشرق، احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه لاریجانی قطعاً به ریاست مجلس می‌رسد، اظهار داشت: اکثریت اصولگرایان و بخش بزرگی از مستقلین به ریاست لاریجانی رأی خواهند داد.

وی با بیان اینکه با آشکارتر شدن صف‌بندی‌ها در مجلس دهم، برخی از افراد لیست امید تمایلی به ریاست عارف در مجلس ندارند، افزود: بخشی از لیست امید هم به لاریجانی رأی خواهد داد و لاریجانی رئیس مجلس دهم می‌شود.

نماینده منتخب دور اول مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم، در ادامه، با اشاره به عدم حضور منتخبان دور دوم تبریز در افتتاحیه مجلس به دلیل عدم تایید شدن انتخابات، این موضوع را یکی از خسارت‌های تاریخی آذربایجان شرقی دانست و گفت: بازشماری انتخابات در تبریز ممکن است تا ۲ ماه طول بکشد که نخستین پیامد آن این است که تا یک سال آینده حضور نمایندگان استان در موقعیت‌های کلیدی مجلس به تأخیر می‌افتد.

وی افزود: معنی روشن آن این است که تبریز و آذربایجان شرقی سهم و نقش مناسبی در ابتدای مجلس دهم نخواهد داشت و این موضوع به سوء‌مدیریت مجریان انتخابات برمی‌گردد.

‌علیرضابیگی با اشاره به اینکه علاوه بر تبریز، حوزه اهر هم هنوز تأیید نشده است، خاطر نشان کرد: تخلفات روی داده در انتخابات برخی شهرها باعث شد که شورای نگهبان هنوز در مورد تأیید انتخابات تردید داشته باشد و باید مجریان انتخابات استان در مورد این موضوع و خسارت پیش آمده پاسخگو باشند.

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم، ادامه داد: به نظر بنده بعد از سوء‌مدیریت استان در موضوع شورای شهر تبریز، این دومین موضوع مهمی است که اداره سیاسی استان را زیر سؤال برده است.

استاندار سابق آذربایجان شرقی در پاسخ به سؤالی مبنی بر علت تشکیل کمپین‌ها مردمی در مراغه و عجبشیر برای پذیرفتن نمایندگی افتخاری مردم این شهرها، ابراز داشت: جشن نیمه شعبان که در مراغه حضور داشتم؛ این اظهار لطف مردم بیان شد و بنده هم هر کمکی نیاز باشد، به مردم این شهرستان در غیاب نماینده فقید آنها انجام می‌دهم.

وی افزود: بنده خود را به تنهایی نماینده یک شهر نمی‌دانم بلکه باید مطالبات همه شهرها در مجلس مورد توجه قرار گیرد که رسیدگی به امور‌ مردم تبریز، مراغه و حتی آذربایجان یک نعمتی است که خداوند در اختیار ما گذاشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: