تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۱ کد مطلب 110971

چرا اصفهانی‌ها شجاع را به پرسپولیس ندادند

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تهرانی روی شجاع خلیل زاده نظر دارد با این حال سپاهان قصد دارد مدافع تحت قراردادش را از تبریز به اصفهان باز گرداند. گروه ورزشی مشرق – شجاع خلیل‌زاده پارادوکس جدید سپاهان است. مدافعی که در فصل اخیر یکی از خوب‌های تراکتورسازی بود اما باید طبق قراردادی که با نصف‌جهانی‌ها در […]

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تهرانی روی شجاع خلیل زاده نظر دارد با این حال سپاهان قصد دارد مدافع تحت قراردادش را از تبریز به اصفهان باز گرداند.

چرا اصفهانی‌ها شجاع را به پرسپولیس ندادندگروه ورزشی مشرق – شجاع خلیل‌زاده پارادوکس جدید سپاهان است. مدافعی که در فصل اخیر یکی از خوب‌های تراکتورسازی بود اما باید طبق قراردادی که با نصف‌جهانی‌ها در لیگ سیزدهم داشته، به اصفهان بازگردد.

بی‌شک ویسی سرمربی جدید زردپوشان دیار زاینده‌رود برای تشکیل خط دفاعی تازه نیاز به تمام پتانسیلی دارد که می‌توان از آن بهره برد. مدافع مازندرانی سپاهان در لیگ سیزدهم فقط ۱۲ هفته در این تیم حضور داشت که مجبور شد تا انتهای فصل بیرون از مسابقات بماند.

در واقع مشکلاتی که در مورد خدمت مقدس سربازی شجاع به وجود آمد سبب شد تا این بازیکن از عهده انجام تعهد کاملش به سپاهانی‌ها برنیاید و از ابتدای لیگ چهاردهم راهی تراکتورسازی شود.

ماموریتی که نیمه‌تمام ماند
شجاع خلیل‌زاده بعد از درخشش در مس کرمان، از ابتدای لیگ سیزدهم سپاهانی شد. این مدافع در ۲۶ بازی فصل وارد ترکیب اصلی نصف‌جهانی‌ها شد و ۲۳۴۰ دقیقه بازی کرد. شجاع برای اینکه نشان دهد تا چه اندازه در انجام وظایفش جدی است، دریافت ۹ کارت زرد را هم به جان خرید و البته در دیدار با تیم سابقش مس (هفته ۲۷) از زمین اخراج (۹۲) شد.

این مدافع در لیگ چهاردهم نیز تا هفته دوازدهم و دیدار برابر راه‌آهن، ۹ بازی انجام داد و ۸۰۹ دقیقه پیراهن سپاهان تنش بود. با این حال دیدار با لکوموتیورانان و شکست یک بر صفر شاگردان فرکی برابر حمید استیلی آخرین روز همکاری شجاع و سپاهان را به ثبت رساند.

به این ترتیب مدافع مازندرانی نصف‌جهانی‌ها ۳ بازی پایانی نیم‌فصل نخست و ۱۵ دیدار نیم‌فصل دوم لیگ سیزدهم را به سپاهان بدهکار شد تا مجبور شود برای انجام تعهدی که دارد، از ابتدای لیگ شانزدهم به سپاهان بازگردد.

شجاع در اولین بازی‌اش با پیراهن تراکتورسازی (هفته دوم لیگ پانزدهم) ۲ گل به گسترش فولاد زد و این اولین و آخرین گل‌هایش برای این تیم در لیگ برتر بود.

آیا مدافعی که هرگز موفق نشد برای سپاهان در لیگ برتر گلی به ثمر برساند، برای به پایان رساندن ماموریت خود دوباره به دیار زاینده‌رود بازخواهد گشت؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: