تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۷ کد مطلب 110972

مهاجم همیشه ذخیره‌ای که برای تراکتورسازی شاخ شد

مهاجمی که در فصل اخیر فوتبال امارات ۳ گل زده بود در عرض ۸۰ دقیقه ۲ گل به تراکتورسازی تبریز زد. آیا امروز دوباره اتفاقات تلخ بازی رفت تبریزی ها با النصر امارات تکرار خواهد شد؟ گروه ورزشی مشرق – امشب (سه شنبه) از ساعت ۲۰ تراکتورسازی در تبریز برای اعاده حیثیت برابر النصر امارات […]

مهاجمی که در فصل اخیر فوتبال امارات ۳ گل زده بود در عرض ۸۰ دقیقه ۲ گل به تراکتورسازی تبریز زد. آیا امروز دوباره اتفاقات تلخ بازی رفت تبریزی ها با النصر امارات تکرار خواهد شد؟

هر 40دقیقه به تراکتور گل زدگروه ورزشی مشرق – امشب (سه شنبه) از ساعت ۲۰ تراکتورسازی در تبریز برای اعاده حیثیت برابر النصر امارات به میدان می‌رود. شاگردان امیر قلعه‌نویی در دیدار رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان ۴ بر یک مقابل این تیم اماراتی مغلوب شدند، در حالی که قبل از آن کمتر کارشناسی ثبت نتیجه مذکور را پیش‌بینی می‌کرد.

تبریزی‌ها در تقابل با النصر خوش‌شانس بودند که نیلمار ملی‌پوش برزیلی میزبان دقیقه۱۱ مصدوم شد و از زمین بیرون رفت. با این حال بازیکنی که جایگزین مهاجم آسیب‌دیده آنها شد، اتفاقاتی را رقم زد که کمتر از او دیده شده بود.

شاید این‌ از شانس بد محمدرضا اخباری و تراکتورسازی بود که سالم صالح مسلمی که در طول فصل سه گل برای النصر زده بود، در عرض ۸۰دقیقه، دو گل به آنها زد.

مهاجم همیشه ذخیره برای تراکتورسازی شاخ شد
شاید امروز هم باید مدافعان تراکتورسازی حواس‌شان به این اماراتی ۲۵ساله باشد. سالم در فصل اخیر فوتبال امارات ۶۹۱دقیقه پیراهن النصر را پوشید تا فقط سه گل به دیبا الفجیره (هفته شش)، الفجیره (هفته۱۳) و الامارات (هفته۱۴) بزند.

این بازیکن که یک فوروارد همیشه‌ذخیره در النصر به حساب می‌آید، پیش از این پنج فصل برای الوحده بازی کرده است. صالح در کل عمر فوتبالی‌اش ۳۷۳۲دقیقه برای دو تیم مذکور طی شش فصل توپ زده که حاصل آن تنها به ثمر رساندن ۱۱گل بوده است.

به عبارت ساده‌تر مهاجمی که تاکنون در هر ۳۴۰دقیقه یک گل زده بود، به طور متوسط هر ۴۰دقیقه یک گل به تراکتورسازی زد.

بعد از بنگلادش نوبت تیم قلعه‌نویی شد
جالب اینکه صالح مسلم فقط یک‌بار دیگر موفق شده بود طی یک دیدار دو گل به ثمر برساند، آن‌هم در دیدار دو تیم امارات و بنگلادش بود. این مهاجم در یکی از معدود بازی‌های ملی خود موفق شد جمعه ۲۸ اسفندماه سال۹۴ در دیدار دوستانه تیم‌ملی کشورش برابر بنگلادش دو گل به آنها بزند، در شرایطی که امارات ۶ بر یک حریف درجه سومش را شکست داد.

حال باید امیدوار بود امروز تیم امیر قلعه‌نویی با فراموش کردن شکست بازی رفت و البته درس گرفتن از آن با مراقبت ویژه از بازیکنان تاثیرگذار النصر به فکر زدن حداقل سه گل به حریف باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: