تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۲ کد مطلب 110996

شهادت کاری‌ترین ضربات را بر پیکر ظلم می‌زند

وصیت‌های جاودان/ شهید مدافع حرم علیرضا مرادی: در فرازی از وصیت نامه شهید مدافع حرم علیرضا مرادی آمده است: شهادت در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استکبار، جامعه را به لجن‌زار کشیده است ولی […]

وصیت‌های جاودان/ شهید مدافع حرم علیرضا مرادی:

در فرازی از وصیت نامه شهید مدافع حرم علیرضا مرادی آمده است: شهادت در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استکبار، جامعه را به لجن‌زار کشیده است ولی چاره ای نیست، این ها سد راه اسلام شده اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق،‌ مدافع حرم علیرضا مرادی ساکن محله شهرک ولیعصر(عج) تهران بود که طی عملیات مستشاری در سوریه به دست تروریست‌های تکفیری دی ماه ۹۴ به شهادت رسید. پیکر مطهر این شهید بزرگوار در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا در جوار دیگر شهدای مدافع حرم به خاک سپرده شد.

در ادامه فرازی از وصیت نامه شهید که چند روز قبل از شهادتش نوشته شده است را می‌خوانید.

«به تاریخ ۵/۱۰/۹۴ ساعت ۲۳ و نیم شب، چند سطری وصیت نامه مینویسم، علی وار زیستن و علی وار زندگی کردن را و حسین وار زیستن و حسین وار زندگی کردن و حسین وار شهید شدن را دوست می دارم.

شهادت در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استکبار، جامعه را به لجن‌زار کشیده است ولی چاره ای نیست، این ها سد راه اسلام شده اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.

مادر جان و پدر جان شما را قسم می دهم که اگر به خاطر من گریه کنید اصلا از شما راضی نخواهم بود، زینب وار و علی وار زندگی نمایید و مرا به خدا بسپارید».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: