تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۷ کد مطلب 111025

تقاضای پروانه ساخت «گشت ارشاد۲»

سعید سهیلی پس از پایان یافتن نگارش فیلمنامه تقاضای دریافت پروانه ساخت «گشت ارشاد ۲» را به وزارت ارشاد ارایه داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سعید سهیلی تقاضای ساخت «گشت ارشاد ۲» را در شرایطی به وزارت ارشاد تقدیم کرده است که فیلمنامه بخش دوم این اثر ارتباط چندانی با موضوع […]

سعید سهیلی پس از پایان یافتن نگارش فیلمنامه تقاضای دریافت پروانه ساخت «گشت ارشاد ۲» را به وزارت ارشاد ارایه داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سعید سهیلی تقاضای ساخت «گشت ارشاد ۲» را در شرایطی به وزارت ارشاد تقدیم کرده است که فیلمنامه بخش دوم این اثر ارتباط چندانی با موضوع اولیه ندارد و به نظر می رسد کارگردان تنها از نام این فیلم که در زمان اکران حساسیت برانگیز بود و به دلیل نمایش سوءاستفاده کردن افراد از عنوان «گشت ارشاد» و استفاده از ابزارهای این موقعیت به نفع خود، اکران آن متوقف شد.

براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی، تنها برخی از شخصیت های «گشت ارشاد» در این فیلمنامه هم حضور دارند از جمله شخصیت کوشکی در بخش دوم این فیلمنامه حضور دارد اما روند داستان کاملا با داستان اول متفاوت است.

باید دید وزارت ارشاد با توجه به این مهم که ارتباط داستان دوم با داستان اول بسیار کمرنگ است با پروانه ساخت این فیلم با نامی که پیش از این حساسیت زیادی در جامعه برانگیخت و در نهایت توقف فیلم را باعث شد موافقت خواهد کرد یا سعید سهیلی باید نام فیلم را برای دریافت پروانه ساخت تغییر دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: