تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 111072

اثبات فساد خاندان هاشمی نیاز به دیدار فائزه هاشمی با بهائیان نداشت

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: هویت و ماهیت خاندان هاشمی قبلا افشا شده و اثبات فساد این خاندان نیاز به دیدار فائزه با بهائیان ندارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، احمد علیرضابیگی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دیدار فائزه هاشمی با بهائیان موجب شده است موضوع بهائیت و […]

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: هویت و ماهیت خاندان هاشمی قبلا افشا شده و اثبات فساد این خاندان نیاز به دیدار فائزه با بهائیان ندارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، احمد علیرضابیگی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دیدار فائزه هاشمی با بهائیان موجب شده است موضوع بهائیت و فعالیت این فرقه که قبلا محلی از اعراب نداشت برجسته شده و نام این فرقه ضاله سر زبان‌ها بیفتد و اتفاقی که خالقان آن به دنبالش بودند به وقوع بپیوندد.

وی افزود: این رفتار خاندان هاشمی به هیچ وجه قابل قبول نیست و به نظر می‌رسد از قبل برنامه‌ریزی شده بوده و اهداف خاصی را دنبال می‌کرد.

بیگی اذعان داشت: در این سناریو برخی از افرادی که سعی دارند خودشان را بسیار دلسوز و آرمان‌خواه انقلاب نشان دهند دقیقا همان کاری را انجام می‌دهند که طرف مقابل ما و دشمنان انقلاب به دنبال آن هستند.

استاندار سابق آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: به هر حال هویت و ماهیت خاندان هاشمی قبلا افشاء شده و برای اثبات فساد و تباهی این خاندان احتیاجی نیست چنین شواهدی پیدا شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: