تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۳ کد مطلب 111133

برخورد وحشیانه ساکنین فلوحه با اسرای ارتش عراق+فیلم و عکس

رسانه های نزدیک به گروه تروریستی تکفیری داعش تصاویری از اسارت ۳ رزمنده ارتش عراق منتشر کرده اند. گروه بین الملل مشرق- رسانه های نزدیک به گروه تروریستی تکفیری داعش تصاویری از اسارت ۳ رزمنده ارتش عراق منتشر کرده اند. بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده گروهی از ساکنین شهر فلوجه در استان الانبار عراق […]

رسانه های نزدیک به گروه تروریستی تکفیری داعش تصاویری از اسارت ۳ رزمنده ارتش عراق منتشر کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- رسانه های نزدیک به گروه تروریستی تکفیری داعش تصاویری از اسارت ۳ رزمنده ارتش عراق منتشر کرده اند.

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده گروهی از ساکنین شهر فلوجه در استان الانبار عراق ۳ نظامی این کشور را پس از به اسارت درآوردن در خیابانها به نمایش گذاشته و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. رسانه های داعش مدعی شده اند که این سه نظامی در درگیری های روز گذشته در اطراف فلوجه به اسارت درامده اند اما منابع نزدیک به ارتش این ادعا را تایید نکرده اند. داعش از سال ۲۰۱۴ با همکاری ساکنین شهر فلوجه در آن مستقر شده و عملیات تروریستی در سایر مناطق عراق را هدایت و فرماندهی می کند.

برخورد وحشیانه ساکنین فلوحه با اسرای ارتش عراق+فیلم و عکس

عملیات آزادسازی شهر فلوجه از صبح روز گذشته با مشارکت ۵۰ هزار رزمنده عراقی از ارتش، بسیج مردمی و پلیس این کشور در ۶ محور آغاز شده و با موفقیت همراه بوده است. با توجه به نوع پوشش نظامیان حاضر در تصویر امکان دارد که این تصاویر قدیمی و مروبط به عملیات های ناکام ارتش عراق در سال گذشته به فلوجه باشد. طی روزهای گذشته رسانه های وابست هبه کشورهای حامی تروریسم تکفیری اقدام به فضاسازی های گسترده پیرامون مظلومیت ساکنین غیر نظامی شهر فلوجه کرده بودند.

برخورد وحشیانه ساکنین فلوحه با اسرای ارتش عراق+فیلم و عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: