تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۷ کد مطلب 111151

تازه‌ترین اظهارات ضد سوری «عادل الجبیر»

وزیر امور خارجه عربستان سعودی در تازه ترین اظهارات ضد سوری خود اعلام کرد که برای تغییر موازنه قوا در سوریه به تغییر نیاز داریم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، «عادل الجبیر» وزیر امور خارجه عربستان سعودی در سخنانی ضد سوری و در راستای سرپوش گذاشتن بر سیاست های جنگ طلبانه سعودی […]

وزیر امور خارجه عربستان سعودی در تازه ترین اظهارات ضد سوری خود اعلام کرد که برای تغییر موازنه قوا در سوریه به تغییر نیاز داریم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، «عادل الجبیر» وزیر امور خارجه عربستان سعودی در سخنانی ضد سوری و در راستای سرپوش گذاشتن بر سیاست های جنگ طلبانه سعودی در سوریه و حمایت ریاض از تروریست ها گفت: اگر تنها به دنبال این باشیم که چه اتفاقی در سوریه خواهد افتاد بحران این کشور هیچوقت حل و فصل نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)،  وی با این ادعا که دولت سوریه از ارسال کمک ها به مناطق تحت تصرف گروه های تروریستی جلوگیری می کند هشدار داد که این امر پیامدهایی را متوجه دولت سوریه خواهد کرد.

وزیر امور خارجه عربستان سعودی در ادامه ادعاهای خود گفت: ما برای تغییر موازنه قوا در سوریه به تغییر نیاز داریم.

عادل الجبیر در حالی این اظهارات را مطرح می کند که کشورش از آغاز بحران سوریه در سال ۲۰۱۱ تاکنون یکی از اصلی ترین حامیان مالی و تسلیحاتی گروه های تروریستی بوده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: