تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۲ کد مطلب 111155

بخشنامه داعش:مساجد را بسوزانید و زندانیان را بکشید+عکس

همزمان با پیشروی های گسترده رزمندگان ارتش، پلیس و بسیج مردمی عراق در محورهای شش گانه عملیاتی اطراف فلوجه در استان الانبار این کشور، گروه تروریستی تکفیری – بعثی داعش در بخشنامه ای از نیروهای خود خواست با کشتار زندانیان و آتش زدن مساجد نظامیان عراقی را به ارتکاب جنایت متهم کنند. گروه بین الملل […]

همزمان با پیشروی های گسترده رزمندگان ارتش، پلیس و بسیج مردمی عراق در محورهای شش گانه عملیاتی اطراف فلوجه در استان الانبار این کشور، گروه تروریستی تکفیری – بعثی داعش در بخشنامه ای از نیروهای خود خواست با کشتار زندانیان و آتش زدن مساجد نظامیان عراقی را به ارتکاب جنایت متهم کنند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با پیشروی های گسترده رزمندگان ارتش، پلیس و بسیج مردمی عراق در محورهای شش گانه عملیاتی اطراف فلوجه در استان الانبار این کشور، گروه تروریستی تکفیری – بعثی داعش در بخشنامه ای از نیروهای خود خواست با کشتار زندانیان و آتش زدن مساجد نظامیان عراقی را به ارتکاب جنایت متهم کنند.

بخشنامه داعش در فلوجه:مساجد را بسوزانید و زندانیان را بکشید+عکس

بنابر این گزارش، دراین بخشنامه داعش خواستار انتقال خانواده های تروریستهای این گروه به مناطق امن، کشتار زندانیان و آتش زدن مساجد توسط تروریستهای ملبس به لباس های ارتش و پلیس عراق با هدف بهره برداری تبلیغاتی از آنها در رسانه های حامی تروریسم تکفیری همچون الجزیره و العربیه شده است. در ادامه این بیانیه بر اعدام مظنونان به همکاری با نیروهای نظامی عراقی تحت عنوان “قصاص” تاکید شده و خواستار انجام جنایت علیه غیرنظامیان اهل سنت ساکن فلوجه تحت عنوان انتقام شیعیان از اهل سنت شده است.

بخشنامه داعش در فلوجه:مساجد را بسوزانید و زندانیان را بکشید+عکس

لازم به ذکر است که مواضع داعش در شهر فلوجه از سوی دهها هزار رزمنده عراقی به محاصره درآمده و عملیات آزادسازی این شهر مستقیما از سوی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در حال هدایت می باشد. طی ۲۴ ساعت گذشته رسانه های وابسته به قطر و عربستان سعودی جوسازی های گسترده ای را بر علیه نیروهای مردمی عراق براه انداخته و آنها را به ارتکاب جنایت علیه داعش در فلوجه متهم کرده اند. فلوجه مرکز اصلی فرماندهی داعش در عراق پس از شهر موصل مرکز استان نینوی می باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: