تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۲ کد مطلب 111166

کتاب علی اکبر ولایتی انیمیشن شد +عکس

مجموعه انیمیشن یکی بود یکی نبود سرزمین من ایران بود بر اساس کتاب پویایی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران نوشته علی اکبر ولایتی در مرکز صبا تولید شد. به گزارش مشرق، مجموعه انیمیشن «یکی بود یکی نبود سرزمین من ایران بود» بر اساس کتاب «پویایی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» نوشته علی اکبر […]

مجموعه انیمیشن یکی بود یکی نبود سرزمین من ایران بود بر اساس کتاب پویایی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران نوشته علی اکبر ولایتی در مرکز صبا تولید شد.

به گزارش مشرق، مجموعه انیمیشن «یکی بود یکی نبود سرزمین من ایران بود» بر اساس کتاب «پویایی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» نوشته علی اکبر ولایتی در ۵۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای به تهیه کنندگی امید نجیب زاده و کارگردانی روانبخش صادقی در مرکز صبا تولید شد.
 
کتاب علی اکبر ولایتی انیمیشن شد +عکس

داستان این مجموعه ماجراهای پدر بزرگی را به تصویر می کشد که در زمان حال برنامه ای کامپیوتری برای آشنایی بچه ها با تاریخ و تمدن ایران نوشته و بر اساس اتفاقاتی دو نوه او مریم و بهمن وارد برنامه شده و در دل تاریخ قرار می گیرند. پدر بزرگ سعی در برگرداندن آنها دارد و در این حین دوره های مختلف تاریخی را مرور می شود و با بچه ها پیش می رود و با مشاهیر آشنا می شوند.
 
مجموعه انیمیشن «یکی بود یکی نبود سرزمین من ایران بود» در این ۵۰ قسمت به دوره زکریای رازی می رسد و بنا است سریال ادامه داشته باشد.

کتاب علی اکبر ولایتی انیمیشن شد +عکس

ماجراهای داستان این مجموعه از ابتدای تاریخ ایران و ورود آریایی ها به سرزمین های ایران شروع می شود و سیر تاریخ به صورتی که وفادار به اتفاقات است در دل داستان پیش می رود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: