تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۶ کد مطلب 111184

دلسوزی بی بی سی برای داعش در فلوجه+عکس

شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با انتشار خبری جهت دار مدعی شد گروه تروریستی تکفیری داعش خواستار آتش بس با ارتش عراق برای خروج بدون خون ریزی از شهر فلوجه واقع در استان الانبار شده است. گروه بین الملل مشرق- شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با انتشار خبری جهت دار مدعی شد گروه تروریستی […]

شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با انتشار خبری جهت دار مدعی شد گروه تروریستی تکفیری داعش خواستار آتش بس با ارتش عراق برای خروج بدون خون ریزی از شهر فلوجه واقع در استان الانبار شده است.

گروه بین الملل مشرق- شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با انتشار خبری جهت دار مدعی شد گروه تروریستی تکفیری داعش خواستار آتش بس با ارتش عراق برای خروج بدون خون ریزی از شهر فلوجه واقع در استان الانبار شده است.

دلسوزی بی بی سی برای داعش در فلوجه+عکس

بنابر این گزارش، از لحظه آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه از اشغال داعش، شبکه های رسانه ای غربی – عربی با جوسازی های تبلیغاتی در نقش بازوی رسانه ای تروریستها برای ایجاد جنگ روانی علیه رزمندگان عراقی ظاهر شده و با پخش اخبار دروغین علیه بسیج مردمی خواستار توقف این عملیات شده اند. در همین راستا، ساعتی پیش بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی در با انتشار خبری از قول داعش مدعی شد که این گروه به دولت عراق پیشنهاد آتش بس و خروج از شهر فلوجه را داده اما دولت عراق با رد این پیشنهاد خواستار ادامه عملیات نظامی شده است. این در حالی است که اصولا داعش چنین درخواستی را مطرح نکرده و انتشار این خبر با هدف تحت فشار قرار دادن دولت عراق و متهم ساختن آن به تمایل به خون ریزی در فلوجه صورت گرفته است.

دلسوزی بی بی سی برای داعش در فلوجه+عکس
دلسوزی بی بی سی برای داعش در فلوجه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: