تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۸ کد مطلب 111202

نظر یک مداح معروف در مورد فیلم «رسوایی۲»

حاج علی قربانی مداح اهل‌بیت(ع) درباره تازه‌ترین اثر مسعود ده‌نمکی گفت: «رسوایی۲» حرفهایی را مطرح کرده است که فیلمهای دیگر کمتر به آن بها داده‌اند. به گزارش مشرق، مدتی قبل اکران خصوصی فیلم «رسوایی۲»  برای جمعی از مقامات کشوری و هنرمندان و مداحان به‌همراه خانواده‌هایشان در سینما فلسطین برگزار شد. در این مراسم حاج علی […]

حاج علی قربانی مداح اهل‌بیت(ع) درباره تازه‌ترین اثر مسعود ده‌نمکی گفت: «رسوایی۲» حرفهایی را مطرح کرده است که فیلمهای دیگر کمتر به آن بها داده‌اند.

به گزارش مشرق، مدتی قبل اکران خصوصی فیلم «رسوایی۲»  برای جمعی از مقامات کشوری و هنرمندان و مداحان به‌همراه خانواده‌هایشان در سینما فلسطین برگزار شد.

در این مراسم حاج علی قربانی مداح اهل بیت(ع) ضمن رضایت از تماشای این فیلم گفت: این فیلم را در این قحطی فیلمهای خوب، فیلم مناسبی می‌دانم. «رسوایی۲» حرفهایی را مطرح کرده است که فیلمهای دیگر کمتر به آن بها داده‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که فیلم «رسوایی۲»  چقدر توانسته مؤثر واقع گردد، تصریح کرد: آن‌قدر روزنه‌های فرهنگی در کشور ما بسیار است که شاید ۱۰۰ فیلم این چنینی هم نتواند آن را سامان دهد.

فیلم سینمایی «رسوایی۲» به‌کارگردانی مسعود ده‌نمکی تاکنون توانسته در ۲۱ روز اکران یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون بفروشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: