تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۰ کد مطلب 111211

هلاکت ۴ فرمانده القاعده در انفجار ادلب+عکس

در اثر انفجار شدید یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل مقر گروه تروریستی تکفیری “جندالاقصی” وابسته به شبکه تروریستی بین المللی القاعده در شهر مدایا واقع در جنوب استان ادلب سوریه دهها تروریست شامل ۴ فرمانده آن به هلاکت رسیدند. گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار شدید یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل مقر گروه […]

در اثر انفجار شدید یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل مقر گروه تروریستی تکفیری “جندالاقصی” وابسته به شبکه تروریستی بین المللی القاعده در شهر مدایا واقع در جنوب استان ادلب سوریه دهها تروریست شامل ۴ فرمانده آن به هلاکت رسیدند.

گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار شدید یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل مقر گروه تروریستی تکفیری “جندالاقصی” وابسته به شبکه تروریستی بین المللی القاعده در شهر مدایا واقع در جنوب استان ادلب سوریه دهها تروریست شامل ۴ فرمانده آن به هلاکت رسیدند.

هلاکت 4 فرمانده القاعده در انفجار ادلب+عکس

بنابر این گزارش، گروه جندالاقصی با انتشار بیانیه ای خبر هلاکت فرماندهان خود را مورد تایید قرار داده است. منابع میدانی از زخمی شدن ۲۳ تن دیگر در اثر این انفجار خبر می دهند. ۴ فرمانده کشته شده این گروه شامل دو سعودی، یک کویتی و یک سوری می باشند. جندالاقصی متشکل از تروریستهای چند ملیتی تبعه کشورهای عربی و آسیایی بوده که تحت حمایت قطر، ترکیه و عربستان قرار داشته و از ابتدای بحران در سوریه در استانهای حلب و ادلب این کشور فعالیت دارد.

هلاکت 4 فرمانده القاعده در انفجار ادلب+عکس

۱_ أبو خالد الجزراوی 

۲_ أبو محمد الکویتی  

۳_ أبو عبدالله النجدی 

۴_أبو عمر السوری

هلاکت 4 فرمانده القاعده در انفجار ادلب+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: