تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۳ کد مطلب 111232

تخلیه فلوجه از غیرنظامیان توسط بسیج مردمی+فیلم و عکس

در دومین روز از عملیات بازپس گیری شهر فلوجه از گروه تروریستی تکفیری داعش، رزمندگان بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق اقدام به تخلیه صدها خانوار از غیرنظامیان ساکن در آن کرده اند. گروه بین الملل مشرق- در دومین روز از عملیات بازپس گیری شهر فلوجه از گروه تروریستی تکفیری داعش، رزمندگان بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق اقدام به […]

در دومین روز از عملیات بازپس گیری شهر فلوجه از گروه تروریستی تکفیری داعش، رزمندگان بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق اقدام به تخلیه صدها خانوار از غیرنظامیان ساکن در آن کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- در دومین روز از عملیات بازپس گیری شهر فلوجه از گروه تروریستی تکفیری داعش، رزمندگان بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق اقدام به تخلیه صدها خانوار از غیرنظامیان ساکن در آن کرده اند.

بنابر این گزارش، عملیات تخلیه و انتقال غیرنظامیان از فلوجه با مشکلات فراوانی مواجی می باشد. چرا که داعش کلیه مسیرهای ورود و خروج شهر را مسدود کرده است. در همین رابطه نشریه اروپایی “ایندیپندنت” با انتشار گزارشی از داخل فلوجه خبر از تشکیل یگان های ویژه اعدام فراریان از شهر فلوجه توسط داعش داده است. عملیات آزادسازی فلوجه از ساعت ۵ صبح روز گذشته با دستور نخست وزیر عراق دکتر حیدرالعبادی و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور در شش محور آغاز شده و با پیشروی های گسترده ای همراه بوده است.

تخلیه فلوجه از غیرنظامیان توسط بسیج مردمی+فیلم و عکس
تخلیه فلوجه از غیرنظامیان توسط بسیج مردمی+فیلم و عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: