تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۸ کد مطلب 111247

خبری خوب برای برانکو/ سه بازیکن کلیدی پرسپولیس بدون پیشنهاد خارجی

علیرغم اینکه گفته میشد سه بازیکن پرسپولیس با پیشنهاد خارجی مواجه هستند اما این خبر تکذیب شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، چند روزیست که خبرهای زیادی درباره پیشنهادات خارجی برای چند بازیکن پرسپولیس منتشر می‌شود. این شایعات حول و حوش محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و رامین رضائیان است. بازیکنانی که […]

علیرغم اینکه گفته میشد سه بازیکن پرسپولیس با پیشنهاد خارجی مواجه هستند اما این خبر تکذیب شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، چند روزیست که خبرهای زیادی درباره پیشنهادات خارجی برای چند بازیکن پرسپولیس منتشر می‌شود. این شایعات حول و حوش محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و رامین رضائیان است. بازیکنانی که فصل بسیار موفقی در پرسپولیس داشتند و داشتن پیشنهاد خارجی چندان غیر منتظره نیست.

اما مدیر برنامه‌های این ۳ بازیکن مدعی شده هیچ کدام از این ۳ نفر پیشنهاد خارجی ندارند. او گفته:« به عنوان مدیر برنامه این سه بازیکن هیچ پیشنهاد رسمی از تیم های خارجی برای آن‌ها نیامده است و تا زمانی که پیشنهاد رسمی نیاید نمی‌توان در این باره به صورت قطعی صحبت کرد. طبیعی است که بعد از درخشش بازیکنان در لیگ‌های داخلی تیم‌های خارجی برای جذب بازیکنان ابراز تمایل می‌کنند اما کسی که با فوتبال آشنایی داشته باشد می‌داند که بین پیشنهاد شفاهی و پیشنهاد رسمی فرق وجود دارد. تا این لحظه پیشنهاد رسمی برای این بازیکنان دریافت نکردیم و از طرفی به دلیل رابطه خوبی که با آقایان برانکو و طاهری داریم اگر پیشنهاد رسمی به دست ما برسد با مسئولان باشگاه پرسپولیس در میان می‌گذاریم.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: