تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۸ کد مطلب 111263

تداوم کارشکنی‌های هیأت ریاض در مذاکرات یمن

منابع خبری اعلام کردد که هیأت ریاض در ادامه کارشکنی های خود در مذاکرات صلح یمن در کویت، صبح روز سه شنبه در جلسه کمیته اسیران استان تعز شرکت نکرد. به گزارش مشرق به نقل از المسیره، هیأت ریاض که در مذاکرات صلح یمن در کویت حضور دارد، به کارشکنی های خود در این مذاکرات […]

منابع خبری اعلام کردد که هیأت ریاض در ادامه کارشکنی های خود در مذاکرات صلح یمن در کویت، صبح روز سه شنبه در جلسه کمیته اسیران استان تعز شرکت نکرد.

به گزارش مشرق به نقل از المسیره، هیأت ریاض که در مذاکرات صلح یمن در کویت حضور دارد، به کارشکنی های خود در این مذاکرات ادامه می دهد.

بر اساس این گزارش صبح امروز سه شنبه قرار بود طبق برنامه کمیته اسیران تشکیل جلسه دهند اما هیأت ریاض در این جلسه حضور نیافت.

این در حالی است که منابع رسانه ای در کویت اعلام کردند که در پی غیبت هیأت ریاض، هیأت کنگره ملی و نمایندگان سازمان ملل در این مذاکرات تلاش کردند که با این هیأت ارتباط برقرار کنند اما هیأت ریاض به آنها جواب نداد.

طرفین روز دوشنبه توافق کرده بودند که صبح سه شنبه اطلاعاتی را درباره اسیران در استان تعز مبادله کنند و در همین راستا بررسی پرونده اسیران خاص در این استان را آغاز کنند.

شایان ذکر است کارشکنی های هیأت ریاض در عرصه سیاسی در حالی است که همزمان نیز نیروهای سعودی به نقض آتش بس در شبوه، الجوف و تعز ادامه می دهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: