تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۳ کد مطلب 111274

آخرین وضعیت دو جدایی طلب پرسپولیس/ توافق با ستاره صبا تکذیب شد

وضعیت امید عالیشاه طی ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم هواداران این تیم به درخشش سرخپوشان در لیگ شانزدهم بسیار امیدوار شدند. اما شایعه جدایی چند تن از ستاره های این تیم حسابی هواداران را نگران کرده است.  […]

وضعیت امید عالیشاه طی ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم هواداران این تیم به درخشش سرخپوشان در لیگ شانزدهم بسیار امیدوار شدند. اما شایعه جدایی چند تن از ستاره های این تیم حسابی هواداران را نگران کرده است. 

امید عالیشاه و رامین رضاییان دو تن از ستاره هایی هستند که شایعه جدایی شان به گوش می رسد اما طبق آخرین صحبت هایی که شده شماره ۲ سرخپوشان تهرانی تا یکی، دو روز آینده تکلیفش مشخص می شود. او یک جلسه با طاهری برگزار کرده و جلسه بعدی اش مشخص می کند که همراه پرسپولیس خواهد ماند یا خیر. 

رامین رضاییان موضوعش کمی متفاوت است. او با پرسپولیس قرارداد دارد و تنها در صورتی می تواند جدا شود که پیشنهاد اروپایی داشته باشد . فعلا هم هنوز هیچ پیشنهاد اروپایی برای مدافع راست پرسپولیس به دست باشگاه نرسیده است.

خبر دیگر اینکه محمد ترکاشوند درباره اینکه گفته می شود باشگاه پرسپولیس با فرشید باقری به توافق رسیده است اظهار داشت: اصلا این بازیکن در لیست برانکو نیست و ما با او هیچ مذاکره ای نداشتیم چه برسد به اینکه بخواهیم او را جذب کنیم. بنده این خبر را تکذیب می کنم. 

پرسپولیس تاکنون تنها با علیرضا بیرانوند برای فصل بعد به توافق رسیده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: