تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۳:۴۶ کد مطلب 111282

رویترز: روحانی غرب‌ستیز، رئیس مجلس خبرگان شد

خبرگزاری انگلیسی رویترز در گزارشی درباره انتخابات امروز هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری نوشت که این مجلس یک روحانی غرب‌ستیز را برای ریاست انتخاب کرده است. به گزارش مشرق، یک رسانه انگلیسی روز سه‌شنبه نوشته که مجلس خبرگان رهبری، یک روحانی غرب‌ستیز را برای ریاست این مجلس انتخاب کرده است. خبرگزاری انگلیسی رویترز نوشت: «یک […]

خبرگزاری انگلیسی رویترز در گزارشی درباره انتخابات امروز هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری نوشت که این مجلس یک روحانی غرب‌ستیز را برای ریاست انتخاب کرده است.

به گزارش مشرق، یک رسانه انگلیسی روز سه‌شنبه نوشته که مجلس خبرگان رهبری، یک روحانی غرب‌ستیز را برای ریاست این مجلس انتخاب کرده است.

خبرگزاری انگلیسی رویترز نوشت: «یک روحانی قدرتمند و غرب‌ستیز روز سه‌شنبه به عنوان رئیس جدید مجلس خبرگان ایران انتخاب شد.»

این رسانه در ادامه نوشته است: «دیدگاه‌های ضد غربی جنتی، حتی  با در نظر گرفتن معیارهای ساختارهای روحانیت ایران، متمایز به نظر می‌رسد.»

مجلس خبرگان رهبری، امروز با اکثریت قاطع آراء آیت‌الله احمد جنتی را به مدت دو سال برای ریاست پنجمین دوره این مجلس انتخاب کرد.

آیت‌الله جنتی، در زمان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه سال گذشته در کنار آیت‌الله «محمد یزدی»، و  آیت‌الله «محمدتقی مصباح یزدی»، هدف اقدام تخریبی رسانه دولتی انگلیس، «بی‌بی‌سی» قرار گرفته بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: