تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۷ کد مطلب 111283

نواب نصیر شلال در آستانه از دست دادن المپیک

در آستانه رقابتهای جام فجر و بازی های المپیک ، آسیب دیدگی کهنه کمر نواب نصیرشلال مجددا تشدید شد تا امید نایب قهرمان المپیک۲۰۱۲ لندن برای حضور در المپیک ریو تقریبا کاهش پیدا کند. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در شرایطی که قبل از اعزام تیم ملی وزنه برداری […]

در آستانه رقابتهای جام فجر و بازی های المپیک ، آسیب دیدگی کهنه کمر نواب نصیرشلال مجددا تشدید شد تا امید نایب قهرمان المپیک۲۰۱۲ لندن برای حضور در المپیک ریو تقریبا کاهش پیدا کند.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در شرایطی که قبل از اعزام تیم ملی وزنه برداری به اردوی اردبیل، نصیرشلال به توصیه تیم پزشکی تزریقی در ناحیه آسیب دیده اش انجام داد تا این درد کهنه حداقل تا بعد از بازی های المپیک او را آزار ندهد، این پیش بینی با افزایش فشار تمرینات در اردبیل برای ملی پوش ایران کارساز واقع نشد تا امیدهای نصیر شلال و کادر فنی برای حضور دارنده نشان نقره المپیک لندن در تورنمنت جام فجر وبازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو کمرنگ تر از قبل شود.

نواب نصیرشلال هم اکنون به تهران بازگشته تا تحت نظر کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری دوره درمانی اش را طی کرده تا در نهایت پس از انجام معاینات تخصصی شرایط قطعی وی برای حضور یا خداحافظی با بازی های المپیک به زودی مشخص شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: