تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۱:۵۸ کد مطلب 111316

نعیم سعداوی در آستانه سرمربیگری فولاد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد که فردا جمع بندی نهایی را در مورد سرمربیگری این تیم اتخاذ خواهیم کرد. به گزارش مشرق، باشگاه فولاد خوزستان طی روزهای گذشته از سه گزینه مرفاوی، موسوی و سعداوی برنامه گرفت تا برای فصل آینده سرمربی خود را انتخاب کند. از سوی دیگر عنوان می شود مسئولان باشگاه […]

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد که فردا جمع بندی نهایی را در مورد سرمربیگری این تیم اتخاذ خواهیم کرد.

به گزارش مشرق، باشگاه فولاد خوزستان طی روزهای گذشته از سه گزینه مرفاوی، موسوی و سعداوی برنامه گرفت تا برای فصل آینده سرمربی خود را انتخاب کند.

از سوی دیگر عنوان می شود مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با نعیم سعداوی به توافق رسیده اند و قرار است فردا معارفه وی برگزار شود.

خبرنگار ورزشی فارس در همین ارتباط با اژدری زاده مدیر عامل فولاد تماس گرفت و درباره شایعه سرمربیگری سعداوی از وی سوال پرسید که اژدری زاده پاسخ داد:  هنوز اتفاقی رخ نداده ولی ان شاالله اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گزینه ما نهایی می شود و بعد از آن نام سرمربی را اعلام می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه مذاکرات با نعیم سعداوی به چه شکلی پیش رفته است گفت: مذاکرات ما صورت گرفته ولی اجازه بدهید فردا نظر نهایی مان را اعلام کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان در خصوص اینکه نحوه نقل و انتقالات و بازیکنان این تیم چگونه خواهد بود گفت: ما رسما از فردا وارد نقل و انتقالات خواهیم شد و کارمان را برای لیگ شانزدهم استارت می زنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: