تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۳:۲۲ کد مطلب 111337

حرفهای عجیب گزارشگر تبریز در بازی تراکتور – النصر

گزارشگر بازی تراکتورسازی و النصر امارات اشتباهات زیادی را در این بازی داشت. به گزارش مشرق، تراکتورسازی تبریز بازی خوبی را مقابل النصر امارات به نمایش گذاشت. آنها آنقدر خوب بازی کردند که شایستگی صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را هم داشتند اما شکست ۴ بر یک در امارات کار را برای آنها سخت […]

گزارشگر بازی تراکتورسازی و النصر امارات اشتباهات زیادی را در این بازی داشت.

به گزارش مشرق، تراکتورسازی تبریز بازی خوبی را مقابل النصر امارات به نمایش گذاشت. آنها آنقدر خوب بازی کردند که شایستگی صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را هم داشتند اما شکست ۴ بر یک در امارات کار را برای آنها سخت کرده بود.

این اتفاق در حالی افتاد که گزارشگر  بازی در جریان گزارش این مسابقه اشتباهات زیادی داشت و اصلا مشخص نبود که چرا این همه اصرار دارد تا اطلاعات غلط به مخاطبان بدهد!

او زمانی که تراکتورسازان نتیجه را سه بر یک کردند گفت:«حالا که سه بر یک باخته اند هیچ چیز از ارزش های بچه ها کم نمی شود! بلکه یک چیز هم به تراکتورسازی اضافه می شد.»

او در بخش دیگری از گزارشش هم گفت:«اگر همان یک بر صفر باخته بودیم آدم کمتر می سوخت!»

گزارگش این بازی در پایان بازی هم حرف هایی زد که کمتر کسی متوجه شد چرا او این حرفها را می زند.«چیزی از ارزش های تراکتورسازان کم نمی شود. بچه ها مکتب تراکتورسازی را به منصه ظهور گذاشتند.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: