تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۵:۰۳ کد مطلب 111361

پای العین هم مثل ذوب‌آهن گیر است

العین حریف امروز ذوب آهن بعد از تقابل با شاگردان یحیی گل محمدی خیلی زود به خانه باز می گردد تا مثل حریفش آماده حضور در یک فینال گردد. گروه ورزشی مشرق – ذوب‌آهن امروز با کسب یک تساوی بدون گل هم در تقابل با مهمانش النصر امارات مجوز حضور در جمع هشت تیم مرحله […]

العین حریف امروز ذوب آهن بعد از تقابل با شاگردان یحیی گل محمدی خیلی زود به خانه باز می گردد تا مثل حریفش آماده حضور در یک فینال گردد.

پای العین هم مثل ذوب‌آهن گیر استگروه ورزشی مشرق – ذوب‌آهن امروز با کسب یک تساوی بدون گل هم در تقابل با مهمانش النصر امارات مجوز حضور در جمع هشت تیم مرحله سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست خواهد آورد.

تقابل امروز شاگردان یحیی گل‌محمدی برابر مردان زلاتکو دالیچ در شرایطی روی کاغذ به سود اصفهانی‌ها پیش می‌رود که تیم‌شان یکشنبه در  دیدار فینال جام‌حذفی به مصاف استقلال خواهد رفت.

العین خسته به ایران آمده

حریف ذوبی‌ها بعد از اینکه با دریافت گل از محمدرضا عباسی در دقیقه۷۹ دیدار با ذوب‌آهن به کسب یک امتیاز دیدار رفت قانع شد در نیمه‌نهایی جام پادشاهی امارات طی دیداری دشوار ۳ بر ۲ از سد بن‌پاس گذشت.

در دیدار یادشده اگرچه که شاگردان دالیچ بوسنیایی- کروات به پیروزی رسیدند اما ادامه یافتن دیدار تا پایان ۱۲۰دقیقه سبب شد تا حریف ذوب‌آهن زیر فشار بیشتری قرار بگیرد.

 جالب اینکه العین بعد از تقابل با نصف‌‌جهانی‌ها باید سریع به امارات بازگردد تا خود را آماده برگزاری فینال جام پادشاهی کند؛ دیداری که یکشنبه نهم  خرداد بین این تیم و الجزیره برگزار خواهد شد.

 این در شرایطی است که پیش از این ذوب‌آهنی‌ها از نزدیکی زمان برگزاری دیدار فینال جام‌حذفی با دیدار برگشت خود برابر العین ناراحت بودند. حال اینکه حریف آنها باید در همان روز و البته در امارات به مصاف الجزیره قدرتمند برود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: