تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۶:۵۷ کد مطلب 111381

اندازه اجساد سرنشینان هواپیمای مصر فرضیه انفجار بمب در آن را تقویت می‌کند

یک منبع مصری گفته اندازه اجساد گردآوری‌شده از سرنشینان هواپیمای سقوط‌کرده مصری، فرضیه انفجار بمب در آن را تقویت می‌کند. به گزارش مشرق، یک منبع مصری می‌گوید اندازه اجساد جمع‌آوری‌شده از هواپیمای سقوط کرده مصری، فرضیه انفجار بمب در آن را تقویت می‌کند.   علی‌رغم این، «هشام عبدالحمید»، رییس اداره پزشکی قانونی در مصر روز سه‌شنبه این […]

یک منبع مصری گفته اندازه اجساد گردآوری‌شده از سرنشینان هواپیمای سقوط‌کرده مصری، فرضیه انفجار بمب در آن را تقویت می‌کند.

به گزارش مشرق، یک منبع مصری می‌گوید اندازه اجساد جمع‌آوری‌شده از هواپیمای سقوط کرده مصری، فرضیه انفجار بمب در آن را تقویت می‌کند.  

علی‌رغم این، «هشام عبدالحمید»، رییس اداره پزشکی قانونی در مصر روز سه‌شنبه این اظهارنظر را شتابزده خواند و گفته هنوز برای نتیجه‌گیری در این باره زود است. 

محققان در تلاش هستند بر اساس نشانه‌های به دست آمده از اجساد سرنشینان و لاشه هواپیمای «ایرباس‌» ۳۲۰ شرکت هواپیمای «اجیپت‌ایر»، دلایل سقوط آن در آبهای مدیترانه در پنجشنبه هفته گذشته، هنگام پرواز به سمت قاهره را تعیین کنند.  

به نوشته رویترز، جعبه سیاه این هواپیما که از پاریس به سمت قاهره در حال پرواز بود، هنوز پیدا نشده است.

یک مقام مصری می‌گوید تا کنون ۲۳ بسته از تکه‌های جسد قربانیان این حادثه جمع‌آوری شده است. وی که خواسته نامش فاش نشود، می‌گوید بزرگترین تکه جسد یافت شده، به اندازه کف دست است. 

به گفته این منبع، اندازه اجساد سرنشینان هواپیما حاکی از انفجار بمب در هواپیما است، هر چند که تا کنون اثری از ماده انفجاری یافت نشده است.

«هشام عبدالحمید»، اما این ارزیابی را «گمانه‌زنی صرف» خوانده و گفته هنوز برای نتیجه‌گیری در این باره زود است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: