تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۶ کد مطلب 111396

بمب کار گذاشته شده زیرخودروی فرزند فرمانده امنیتی فلسطینی در لبنان خنثی شد

بمب کارگذاشته شده زیرخودروی «محمود المقدح» فرزند «منیر المقدح» فرمانده نیروهای امنیتی مشترک فلسطینی در لبنان کشف و خنثی شد. به گزارش مشرق، روزنامه لبنانی السفیر نوشت که نیروهای ارتش لبنان این بمب را در زیر خودرو فرزند فرمانده المقدح در وادی الزینه شهرک سبلین در منطقه اقلیم الخروب لبنان کشف و خنثی کردند. در […]

بمب کارگذاشته شده زیرخودروی «محمود المقدح» فرزند «منیر المقدح» فرمانده نیروهای امنیتی مشترک فلسطینی در لبنان کشف و خنثی شد.

به گزارش مشرق، روزنامه لبنانی السفیر نوشت که نیروهای ارتش لبنان این بمب را در زیر خودرو فرزند فرمانده المقدح در وادی الزینه شهرک سبلین در منطقه اقلیم الخروب لبنان کشف و خنثی کردند.

در همین رابطه فرماندهی ارتش لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که عصر سه شنبه نیروهای ارتش در منطقه وادی الزینه – الشوف یک بمب دست ساز آماده انفجار را در خودروی یک شخص که تابعیت فلسطینی داشت، کشف کردند.

در این بیانیه آمده است که نیروهای ارتش با ایجاد حلقه امنیتی در منطقه به کارشناس نظامی فرصت دادند تا نسبت به خنثی سازی این بمب اقدام کند و پلیس نظامی نیز تحقیقات در خصوص این پرونده را شروع کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: