تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۸ کد مطلب 111414

شانس لالیگایی شدن لگانس و حضور طارمی در این تیم چقدر است؟

اگر تیم رده دومی لگانس در سگوندا لیگ اسپانیا بتواند در سه دیدار پایانی رقابتها جایگاه خود را حفظ کند راهی لالیگا خواهد شد و آن وقت مهدی طارمی با این تیم قرارداذی سه ساله خواهد پیوست. گروه ورزشی مشرق – مهدی طارمی قصد دارد در صورت صعود لگانس تیم دوم سگوندالیگ اسپانیا به لالیگا […]

اگر تیم رده دومی لگانس در سگوندا لیگ اسپانیا بتواند در سه دیدار پایانی رقابتها جایگاه خود را حفظ کند راهی لالیگا خواهد شد و آن وقت مهدی طارمی با این تیم قرارداذی سه ساله خواهد پیوست.

طارمی و لگانس در لالیگا بهم می‌رسند؟گروه ورزشی مشرق – مهدی طارمی قصد دارد در صورت صعود لگانس تیم دوم سگوندالیگ اسپانیا به لالیگا با این تیم قراردادی سه‌ساله ببندد.

آقای گل لیگ‌برتر ایران امیدوار است در سه هفته پایانی سگوندالیگ شرایط به سود لگانس رقم بخورد. اما تیمی که خواهان عقد قرارداد با طارمی فوتبال ایران شده، در سه دیدار پیش‌روی خود چقدر شانس پیروزی خواهد داشت؟

اول؛ اوویدو رده‌ ششمی

در حال حاضر لگانس در ۳۹دیدار صاحب ۱۷پیروزی و ۱۴تساوی شده تا با ۶۵ امتیاز بعد از دیپورتیو آلاوس ۶۸ امتیازی روی پله دوم جدول قرار داشته باشد.

لگانس در ایستگاه۴۰ رقابت‌ها پنجشنبه همین هفته در خانه رئال‌اوویدو به مصاف این تیم رده‌ششمی خواهد رفت. میزبان لگانس ۵۹ امتیازی است که تفاضل گل۸+ دارد.

این در شرایطی است که جیمناسیا تاراگونا با کسب ۶۴ امتیاز روی پله سوم و پشت‌سر لگانس قرار دارد.

دوم؛ گوسترا در حال سقوط

دومین حریف لگانس للاگوستراست. تیم بیستم جدول جزو کاندیداهای سقوط فصل است و یک هفته مانده به پایان فصل باید در خانه لگانس به مصاف این تیم برود.

گوسترا فعلا ۴۰ امتیازی است و امید چندانی برای بقا ندارد. هرچند که در هفته چهلم شاید شرایط به‌گونه‌ای پیش برود که این تیم قبل از روبه‌رو شدن با لگانس امیدوار به بقا شود. طبیعی است که در آن صورت تیم خواهان مهدی طارمی کار سختی را برابر گوسترا خواهد داشت.

سوم؛ میراندس حریف آسان

از بخت خوش لگانس حریف این تیم در ایستگاه آخر فصل میراندس است؛ تیمی که  از ۳۹بازی خود ۵۲ امتیاز گرفته و خطر سقوط را تحت هیچ شرایطی احساس نمی‌کند.

لگانس اگر قصد دارد برای نخستین‌بار لالیگایی شود، باید از سد تیمی که در هفته پایانی میزبان است، امتیاز بگیرد.

برگ برنده؛ نبرد رقبا در هفته پایانی

شاید بهترین اتفاق برای لگانس نبرد جانانه دو رقیب مستقیم این تیم در ایستگاه آخر باشد.
در هفته پایانی و روزی که لگانس به خانه میراندس می‌رود، جیمناسیا تاراگونا رده‌سومی میزبان صدرنشین فعلی جدول یعنی دیپورتیو آلاوس است.

شکی وجود ندارد که تساوی این دو، بهترین نتیجه برای لگانس خواهد بود. ضمن اینکه به هر تقدیر از دست دادن امتیازات کامل مسابقه هم عاملی خواهد بود برای کاهش شانس صعود تیم بازنده.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: