تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱ کد مطلب 111479

برگزاری جلسه هماهنگی هیئت‌وزیران برای سفر به آذربایجان‌غربی

جلسه هماهنگی هیئت دولت برای انجام سفر به استان آذربایجان غربی به ریاست رئیس جمهور برگزار شد. به گزارش مشرق، در جلسه هماهنگی سفر هیئت وزیران به آذربایجان غربی که با حضور رئیس دفتر رییس جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، معاونان رئیس جمهور در امور اجرایی، محیط زیست و زنان و خانواده، […]

جلسه هماهنگی هیئت دولت برای انجام سفر به استان آذربایجان غربی به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش مشرق، در جلسه هماهنگی سفر هیئت وزیران به آذربایجان غربی که با حضور رئیس دفتر رییس جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، معاونان رئیس جمهور در امور اجرایی، محیط زیست و زنان و خانواده، وزیران و معاونان وزارتخانه های نیرو، نفت، راه و صنعت، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی و استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، عمده طرح های عمرانی و فرهنگی استان بررسی و تصویب شد.

اجرای این طرح ها می تواند جهشی در توسعه پایدار و متوازن استان آذربایجان غربی ایجاد کند.

در ابتدای این جلسه، گزارش آخرین وضعیت دریاچه ارومیه و اقدامات انجام شده برای احیای این دریاچه، بررسی و درباره جزئیات آن بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

رئیس جمهوردر این جلسه عنوان کرد: با همدلی، هماهنگی و استفاده از همه امکانات و توانمندی ها، باید بر تلاش ها و فعالیت ها برای تحقق سریع اقتصاد مقاومتی و رسیدن به توسعه پایدار و متوازن در کشور، شتاب داد.

شرکت کنندگان در ادامه این جلسه که حدود سه ساعت به طول انجامید، طرحهای مطروحه در حوزه های آبرسانی، کشاورزی و ازجمله زهکشی اراضی، صنعتی و بویژه تقویت زیرساخت های شهرکهای صنعتی، بهداشت و درمان و تجهیز بیمارستانهای استان، انرژی و گازرسانی و ورزشی را برای اجرا، نهایی  کردند.

 در این جلسه همچنین با اشاره به ضرورت پیشبرد سریع طرحهای مرتبط با اقتصاد مقاومتی، حمایت دولت از مشارکت بخش خصوصی برای اجرای طرح های توسعه ای و از جمله در حوزه پتروشیمی در استان، مورد تاکید قرار گرفت.

جزئیات این طرح ها توسط رئیس جمهوری و در جریان بیست و هشتمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید اعلام می شود.

قرار است رئیس جمهور دهم خرداد ماه به استان آذربایجان غربی سفر کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: