تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۱ کد مطلب 111569

ای زلیخا دست از دامان یوسف بازکش

دکتر احمدی نژاد یار می خواهد نه بار .یاران دکتر عاشقان حقیقی ایشانند که تفکر ایشان را می ستایند و سربارهای دکتر در کمین نشسته گانی هستند که پس از شکست کاندیدای مورد حمایتشان به جمع مشتاقان ایشان پیوسته وبرای پست و مقام چند روزه اشک تمساح از دیده جاری کنند .

به گزارش میدان ۷۲ سپهدار احمدیان درشبکه اجتماعی نوشت:

به زعم بسیاری از سیاسیون که در عبور دکتر احمدی نژاد از فیلتر شورای محترم نگهبان تردید دارند بنده نظری کاملا متفاوت با این گروه دارم .
اول طرح یک سئوال : چرا تاکنون دکتر احمدی نژاد در خصوص کاندیداتوری خود در انتخابات ۹۶ اظهار نظری قاطع و روشن بیان نکرده اند ؟

دکتر احمدی نژاد بر خلاف طمع ورزان عرصه سیاست که آنرا وسیله ای برای نیل به مطامع شخصی و رسیدن به پست و مقام و به تبع آن بر آورده شدن امیال شخصیشان قرار داده اند، ورود به عرصه سیاست و سکان اجرایی کشور را دروسیله ای برای خدمت به مردم و ستمدیدگان و مبارزه با حلقه های قدرت نامشروع و ستاندن حقوق مظلومین و در یک کلام فنای خود در راه خدمت به محرومین میداند .

از فحوای برخی اظهار نظرهای ایشان در بین دوستداران و علاقمندان می توان چنین استنباط نمود ،رنجی عظیم در طول دوره هشت ساله ریاست جمهوریشان از سوی نیروهای به اصطلاح اصولگرا که برخی دانسته و برخی از روی جهل و کور دلی در تخریب ایشان آب به آسیاب دشمن ریختند ،همواره اسباب آزرده خاطری ایشان را فراهم نموده است .

صرف نظر از عناد دیرینه سرا ن اصلاحات و سازندگی که دلیل دشمنی آنا ن بر کسی پوشیده نیست آنچه که ایشان را در ادامه راه متعالی خدمت و توسعه عدالت با مشکلاتی مواجه ساخت زیاده خواهی مدعیان اصولگرایی بود که بیش از آنکه در اندیشه خدمت و یاری دکتر احمدی نژاد در بسط و اجرای عدالت در جامعه باشند فرصت بدست آمده را وسیله ای برای استفاده حد اکثری در نیل به خواسته های شخصیشان قرار دادند .

حال به زعم بسیاری که فیلتر شورای نگهبان را مانع ورود ایشان به عرصه انتخابات فرض می کنند به نظر می رسد آنچه که شاید مانع ورود ایشان به عرصه انتخابات ۹۶ باشد عدم تمایلشان برای بازگشت به سکان اجرایی کشور به دلیل نا مهربانیها و کارشکنی خودی نماها باشد که در طول هشت سال سنگین ترین هجم تخریبها را متوجه ایشان نمودند و هنوز هم پس از گذشت سالیان متمادی از استارت کلید واژه انحرافی توسط آقای هاشمی و طیف وابسته به وی مدعیان اصولگرایی نیز همواره همنوا با طیف هاشمی واژه انحرافی را در بوق می دمند بی آنکه اندکی تامل کنند .

باید گفت دکتر احمدی نژاد یار می خواهد نه بار .یاران دکتر عاشقان حقیقی ایشانند که تفکر ایشان را می ستایند و سربارهای دکتر در کمین نشسته گانی هستند که پس از شکست کاندیدای مورد حمایتشان به جمع مشتاقان ایشان پیوسته وبرای پست و مقام چند روزه اشک تمساح از دیده جاری کنند .حال سخنمان با این عده قلیل است که همواره خاطر ایشان را با خواسته های نابجا  مکدر ساخته اند : ای زلیخا دست از دامان یوسف باز کش تا صبا پیراهنش را سوی کنعان آورد .

 1. سپهدار احمدیان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  عکس/ شماره سوم نشریه فصلی نو
  دولت بهار: شماره سوم نشریه فصلی نو به مدیرمسوولی سپهدار احمدیان، عکس و تیتر اصلی صفحه نخست خود را به سخنرانی دکتر احمدی نژاد در زنجان اختصاص داد.

  عکس/ شماره سوم نشریه فصلی نو

 2. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  انصافا حیف از احمدی نژاد است که دوباره به این میدان سیاست سراسر خدعه ونفاق پا بگذارد . دنیای قدر ناشناس وبشدت مادی…..از طرفی دوست داران وعاشقان واقعی او ومردم عادی چه کنند؟

 3. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  احمدی نژاد عشق است

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: