تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۹ کد مطلب 111850

حواشی کنسرت رحیم شهریاری در مشکین شهر؛

تکفیر قوم گرایان دامن شهریاری را هم گرفت

بعد از اتفاقات کنسرت رحیم شهریاری در شهرستان مشکین شهر عده‌ای از قوم‌گرایان با هجوم به صفحه شخصی وی قصد تخریب این هنرمند را داشتند.

بعد از ظهر دیروز کلیپی در فضاهای مجازی پخش شد که رحیم شهریاری از خوانندگان مطرح کشور وسط کنسرتش در شهرستان مشکین شهر از ماموران حراست درخواست کرد تا فردی را که قصد بر هم زدن جو سالن را داشت به بیرون هدایت کنند.

با توجه به اینکه کنسرت‌های رحیم شهریاری در ایران علی الخصوص در منطقه آذربایجان طرفداران پرشوری داشته و افراد زیادی برای تماشای برنامه‌های این خواننده به سالن‌ها می‌روند، این فرد قصد داشته است با نشان دادن نماد ساختگی پان ترک‌ها، افرادی را با خود همراه کرده و نظم سالن را بر هم بزند.

بعد از این اتفاق عده‌ای با پخش کلیپ‌هایی از این برنامه در فضای مجازی قصد داشتن وضعیت را به گونه‌ای جلوه دهند که گویا رحیم شهریاری به مردم توهین کرده و زبان مادری خود را زیر سوال می‌برد.

بعد از این مراسم رحیم شهریاری در صفحه اینستاگرام خود جهت روشن کردن افکار عمومی از قضیه، پستی را منتشر کرد که عده‌ای از افراد معلوم الحالی که قصد تخریب این خواننده را داشتند با حمله به این صفحه، اقدام به فحاشی و ناسزا گویی در بخش نظرات کردند؛ این بی حرمتی‌ها به اندازه‌ای بود که رحیم شهریای اقدام به پاک کردن آن پست کرد.

نا گفته نماند که در بخش عمده‌ای از این نظرات، مردم از اقدام رحیم شهریاری حمایت داشته و فقط عده‌ای معدود با گذاشتن نظرات پی‌درپی درصدد تخریب این خواننده برآمده‌اند.

صبح امروز رحیم شهریاری در پی انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن انتقاد از برخی حاشیه سازان کنسرت‌ها، خود را فردی وطن پرست و عاشق کشور خطاب کرد.

 

 

گفتنی است این نوع از حرکات چندین بار نیز اتفاق افتاده بود که  در آخرین مورد نیز رحیم شهریاری در سالن پتروشیمی تبریز به خاطر بی‌حیایی یکی از حضار برخورد تندی با او کرد و باز هم دیدیم که این نوع بی‌نظمی در قالبی دیگر در مشکین شهر مشاهده شد و باز هم خشم این خواننده را بر انگیخت.

سوالی که مطرح می شود این است که این نوع بی‌نظمی‌ها در کنسرت‌ها تا به کی ادامه داشته و چه کسانی بر وضعیت فرهنگی و سیاسی کنسرت‌ها نظارت دارند؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: