تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱ کد مطلب 111852

علی اکبر جوانفکر پس از پایان جلسه دادگاه :

با توجه به ادله تقدیمی به دادگاه , امیدوارم تبرئه شویم

جوانفکر با بیان اینکه معتقد است او و همکارانش در برابر مأموران قضایی تمرد نداشتند و در برابر دستور مقام قضایی ایستادگی نکرده است، گفت: دلایل خود را مبنی بر رد این اتهام به دادگاه ارائه کردیم و معتقدیم رفتار ما زیرپاگذاشتن قانون نبود

به گزارش میدان ۷۲   علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور سابق پس از پایان جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز اظهار کرد: در جلسه قبلی ما ادله خود را به دادگاه ارائه کردیم و در آن جلسه ایراداتی مطرح شد که سرانجام رفع اشکال صورت گرفت.

امروز به‌عنوان جلسه دوم توضیحات خود را به دادگاه ارائه کردیم و در این جلسه من و ۳ تن از همکارانم حضور داشتیم.

جوانفکر با بیان اینکه معتقد است او و همکارانش در برابر مأموران قضایی تمرد نداشتند و در برابر دستور مقام قضایی ایستادگی نکرده است، گفت: دلایل خود را مبنی بر رد این اتهام به دادگاه ارائه کردیم و معتقدیم رفتار ما زیرپاگذاشتن قانون نبود بلکه آنهایی که آن‌گونه رفتار کردند مجرم هستند و قانون را زیر پا گذاشتند.

مشاور رسانه‌ای رئیس دولت دهم گفت: در جلسه امروز ما ادله خود بر رد این اتهام را اثبات کردیم اما با این حال تابع قانون و رأی دادگاه هستیم. امروز جلسه آخر بود که علاوه بر من، ۳ نفر از همکارانم از خود دفاع کردند و امیدوارم تبرئه شویم.

به‌ گفته جوانفکر دادگاه رأی خود را تا یک هفته پس از پایان جلسه آخر صادر می‌کند.

منبع : تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: