تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۸ کد مطلب 112012

دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با انتشار بیانیه‌ای، نامه جعلی منتشره در فضای مجازی منتسب به آیت‌الله دری نجف‌آبادی را رد و تکذیب کرد.

به گراش میدان ۷۲ روز دوشنبه خبری تحت عنوان واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث خرم آباد منتشر شد که از سوی دفتر آیت الله دری نجف آبادی تکذیب شد. دفتر آیت الله دری نجف آبادی اعلام کرده است چنین اظهاراتی از سوی وی مطرح نشده است و اساسا چنین مصاحبه ای انجام […]

به گراش میدان ۷۲ روز دوشنبه خبری تحت عنوان واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث خرم آباد منتشر شد که از سوی دفتر آیت الله دری نجف آبادی تکذیب شد.
دفتر آیت الله دری نجف آبادی اعلام کرده است چنین اظهاراتی از سوی وی مطرح نشده است و اساسا چنین مصاحبه ای انجام نگرفته است.

همچنین آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه دامن زدن به مسائل مختلف کشور از سوی هر جناحی، آب در آسیاب دشمن ریختن است، افزود: اصحاب رسانه و جامعه خبرنگاران کشور باید در هر زمینه ای عزتمندی و سربلندی نظام اسلامی را در نظر داشته باشند.

امام جمعه اراک بیان کرد: دشمنان این مرز و بوم ازموهبت الهی ولایت فقیه که نصیب ملت ایران شده است بسیار ناخرسند هستند و این اصل و جامعه روحانیت را مورد هجمه های خود قرار داده اند، بنابر این اقشار مختلف مردم به خصوص مسئولان، روحانیان و خبرنگاران که از اقشار حساس جامعه هستند نباید با انجام عمل و یا انعکاس اخباری کذب و بی اساس، دشمن را شاد کنند.

وی اضافه کرد: ملت غیور ایران اسلامی در همه شرایط عشق و علاقه خود را به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: آحاد مردم باید نسبت به شرایط جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه و حتی در صحنه های بین المللی آگاهی کامل داشته باشند و توطئه های دشمنان را به موقع شناسایی کرده و در راستای خنثی سازی آنها گام بردارند.

وی تاکید کرد: جامعه روحانیت از آغاز نهضت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ همواره در صحنه بوده اند و با جان و دل از آرمان های امام راحل پشتیبانی کرده و برای آحاد مردم روشنگری دینی داشته اند.

ضمنا مطالبی که معظم له مطرح می فرمایند از طریق دفتر یا سایت imamjomearak.ir و یا dorri.ir منعکس میگردد.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: