تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۴ کد مطلب 112021

و باز هم رو سیاهی بر زغال ماند

تکذیب اظهارات منتسب به دری نجف آبادی درباره احمدی نژاد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، مطالب منتسب به وی پیرامون حوزه علمیه خرم آباد و احمدی نژاد در سایتهای مختلف را تکذیب کرد.

به گزارش میدان۷۲ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیچ گفت و گویی با سایت های خبری از جمله انتخاب و نامه نیوز در خصوص اتفاقات حوزه علمیه خرم آباد نداشته است .
نماینده مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هیچ خبرنگاری در خصوص واقعه خرم آباد با بنده گفت و گویی نکرده و انتشار مصاحبه منتسب به من در نامه نیوز به کلی بی اساس است.

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه دامن زدن به مسائل مختلف کشور از سوی هر جناحی، آب در آسیاب دشمن ریختن است، افزود: اصحاب رسانه و جامعه خبرنگاران کشور باید در هر زمینه ای عزتمندی و سربلندی نظام اسلامی را در نظر داشته باشند و از انعکاس اخبار کذب و بی اساس خودداری کنند.

امام جمعه اراک بیان کرد: دشمنان این مرز و بوم ازموهبت الهی ولایت فقیه که نصیب ملت ایران شده است بسیار ناخرسند هستند و این اصل و جامعه روحانیت را مورد هجمه های خود قرار داده اند، بنابر این اقشار مختلف مردم به خصوص مسئولان، روحانیان و خبرنگاران که از اقشار حساس جامعه هستند نباید با انجام عمل و یا انعکاس اخباری کذب و بی اساس، دشمن را شاد کنند.

وی اضافه کرد: ملت غیور ایران اسلامی در همه شرایط عشق و علاقه خود را به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده اند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: آحاد مردم باید نسبت به شرایط جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه و حتی در صحنه های بین المللی آگاهی کامل داشته باشند و توطئه های دشمنان را به موقع شناسایی کرده و در راستای خنثی سازی آنها گام بردارند.

وی تاکید کرد: جامعه روحانیت از آغاز نهضت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ همواره در صحنه بوده اند و با جان و دل از آرمان های امام راحل پشتیبانی کرده و برای آحاد مردم روشنگری دینی داشته اند.
سایتهای مختلف خبری روز دوشنبه در مطلبی با عنوان واکنش دری نجف آبادی به اتفاقات حوزه علمیه خرم آباد، به نقل از وی نوشته اند که از زمان احمدی نژاد همه چیز به هم ریخت و نمی توان با اینگونه آشوبها و جنگ کشور اداره کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: