تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶ کد مطلب 112061

نعمتی مدعی شد:مردم هرکسی را انتخاب میکنند جز احمدی‌نژاد!

مردم ما انقدر در دوران احمدی‌نژاد سختی کشیدند که دیگر حاضر نیستند تن به آن دوران بدهند. در حقیقت، آنها حاضرند هر گزینه‌ای را انتخاب کنند جز احمدی‌نژاد.

به گزارش میدان ۷۲ بهروز نعمتی می گوید نمی داند مخاطب سخنان اخیر عارف در مورد عدم وفاداری برخی اعضای لیست امید چه کسی بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره انتخاب علی لاریجانی بعنوان رییس مجلس گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردم و قبلا هم گفتم ایشان بعنوان رییس مجلس برگزیده شدند. در واقع، من انتظاری جز این نداشتم.

وی در پاسخ به این سوال که مخاطب سخنان عارف در مورد عدم وفاداری برخی از اعضای لیست امید، گفت: منظور آقای عارف را متوجه نمی‌شوم و نمی‌دانم کنایه شان به چه کسی است، ولی این را به خوبی می‌دانم که بعضی از افراد تفکراتی داشتند که ما نباید ضامن تفکراتشان باشیم. ما آن چیزی را که صلاح می‌دانیم و به نفع کشور باشد، انجام می‌دهیم. ریاست مجلس کار سخت و مشکلی است و باید شرایط کشور را در اولویت قرار دهیم.

نعمتی ادامه داد: تا به امروز مشخص است که این دوره از مجلس، مجلس اعتدال و به دور از تنش داریم و نباید بگذاریم با این حرفها کار به جاهای باریک بکشد.

این نماینده مجلس با اشاره به نتایج انتخابات ریاست مجلس خاطرنشان کرد: عالم سیاست این غافلگیری‌ها را دارد و مثل صفحه شطرنج است، بنابراین هر آن ممکن است ببازید.

نعمتی افزود: آقای عارف مرد بسیار محترم و انقلابی است، ولی باید فضای منفی را هم برای خودش می‌سنجید و کمی با دقت به اطراف نگاه می‌کرد.

وی تاکید کرد: ما باید در این مجلس همراه و همسوی دولت رفتار کنیم و نباید حواشی را در کارهایمان دخالت بدهیم.

نعمتی در پاسخ به سئوال دیگر «انتخاب» درباره سفرهای اخیر احمدی نژاد به استان های مختلف کشور گفت: مشخص است که ایشان سودای قدرت دارد، ولی چه کسی می خواهد از او حمایت کند. اصولگرایان بعید است که پشت ایشان بایستند، چراکه ضررهای زیادی به این جناح وارد کرد. پس قاعدتا اصولگرایان کاندیدای جدیدی را برای خودشان رو می‌کنند نه احمدی‌نژاد، خود ایشان هم این موضوع را می داند.

این عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مردم ما انقدر در دوران احمدی‌نژاد سختی کشیدند که دیگر حاضر نیستند تن به آن دوران بدهند. در حقیقت، آنها حاضرند هر گزینه‌ای را انتخاب کنند جز احمدی‌نژاد.

منبع:انتخاب

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 22 Thumb down 1

  پس صبر کن و ببین، مردم ما قدر خدمات را خوب می دانند و فریب نمی خورند.

 2. پسر انحرافی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 17 Thumb down 2

  اما استقبال از احمدی نژاد در شهرهای مختلف ، خلاف حرف شما رو اثبات می کنه جناب نعمتی

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  جناب نعمتی شما هرگز درقامن ان نیستی که وبزرگان نظام اسلام ایران حرفی به دهان بیاری درواقعحرفی بزرگتر از دهان زدی

 4. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  اقای نعمتی حرفهای بچه گانه شما را شنیدیم اینطور که معلومه گهگاهی شطرنج بازی که نه فقط نگاه میکنی پس یه سًوالی از اون شطرنج باز هایی که قبول داری در مورداحمدی نژاد بکن اونها حتما خیالتو راحت میکنن هوای بهار ۹۶ واقعا بهاریه

 5. م. للف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  مردم نمی خواهند احمدی نژاد بیاید مگر قحط الرجال است کسی بیاید که بدور از جنجال باشد وفقط برای مردم وخدا کار کند

 6. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بدبختی ما ملت ایران امثال شماهاس که همه چیز رو در دو حزبی میبینید که مردم رو نمی بینن، آقای نعمتی بشین و تماشا کن که مردم اگه احمدی نژاد بیاد چطور شماها رو خجل میکنن!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: