تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۸ کد مطلب 112310

جریان انحرافی انقلاب و اسلام را بشناسیم؟!

اما خمینی (ره) به عنوان یک حقیقت همیشه زنده تاریخ امروز هم جزیانات انحرافی را با کلامش و بیانش به ما نشان می دهد. امام خمینی (ره) در پیام پذیرش قطعنامه در جملاتی درباره روحانیون وابسته و مقدس ماب  می فرمایند : “ضربات اصلی را به این انقلاب، روحانیون وابسته و مقدس مأب و دین […]

اما خمینی (ره) به عنوان یک حقیقت همیشه زنده تاریخ امروز هم جزیانات انحرافی را با کلامش و بیانش به ما نشان می دهد.

امام خمینی (ره) در پیام پذیرش قطعنامه در جملاتی درباره روحانیون وابسته و مقدس ماب  می فرمایند : “ضربات اصلی را به این انقلاب، روحانیون وابسته و مقدس مأب و دین فروش زده اند و می زنند و روحانیون متعهد ما همواره از این بی فرهنگها متنفر و گریزان بوده اند”.

ایشان همچنین منشور روحانیت نیز نسبت به روحانیون مقدس نما چنین سخن می گویند که ،”آنقدر که اسلام از این مقدسین روحانی نما ضربه خورده است، از هیچ قشر دیگر نخورده است”.

امام خمینی در جلد ۱۰صحیفه امام نسبت به آخوندهای فاسد می فرمایند :«خدای متعال می‌داند که من نسبت به آخوندهای فاسد آن‌قدر شدید هستم که نسبت به سایر مردم نیستم. ساواکی پیش من محترم‌تر است از آخوند فاسد […] آن‌قدر صدمه‌ای که اسلام از یک آخوند فاسد می‌خورد از محمدرضا نمی خورد. در روایات هست که آخوند فاسد و ملای فاسد در جهنم از بوی تعفنش اهل جهنم در عذاب هستند. در این دنیا هم از بوی تعفن بعض از آخوندهای فاسد، دنیا در عذاب است. ما طرفداری از عمامه نمی‌کنیم. ما طرفداری از اسلام می‌کنیم. این اسلام پیش شما باشد معظم هستید. پیش هرکس باشد معظم است.»

 

لازم به ذکر است سخنان امام به زمان و مکان خاصی محدود نمی شود و هر وقت به سخن ایشان رجوع شود می توان مصادیقی را در جوامع امروزی و حتی در شهرهای کوچک برای آن پیدا نمود.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: