تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۸ کد مطلب 112314

باهنر در نشست خبری:

اگر دولت از رکود عبور کرده، مردم را هم عبور دهد

اگر اصولگرایان برای ریاست جمهوری ۹۶ گزینه ای هم داشته باشند هم‌اکنون آن‌را اعلام نمی‌کنند اما فعلا گزینه ای نداریم چون هنوز تصمیم نگرفته ایم.

به گزارش میدان۷۲ محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری که پیش از ظهر امروز برگزار شد، درباره گمانه‌زنی‌ها پیرامون گزینه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی گفت: اگر اصولگرایان برای ریاست جمهوری ۹۶ گزینه ای هم داشته باشند هم‌اکنون آن‌را اعلام نمی‌کنند اما فعلا گزینه ای نداریم چون هنوز تصمیم نگرفته ایم.

وی ادامه داد: اینکه از گزینه مقابل روحانی حمایت کنیم یا نه فعلا زود است و برای آرایش سیاسی به زمان نیاز داریم.

به گزاش فارس باهنر با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و اظهارات سال ۹۳ رئیس جمهور مبنی بر عبور کشور از رکود، گفت: اگر دولت از رکود عبور کرده مردم را هم از رکود عبور بدهد.
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، با اشاره به گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا گفت: گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا علیه ایران گنده گویی آنها در لفظ و کلام است و آمریکا دفعه اولش نیست از این غلط‌ها می‌کند.

منبع:نسیم انلاین

  1. عبدالله ستمدیده :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    آقای بی هنر خودتان وتفکر اصولگراییتان برای خودتان, مملکت را به صاحبان واقعی آن که همانا ملت مخلص و تحت امر رهبرشان هستند وا گذارید تا ساده تر, مخلصانه تر و پر غرورتر از شما و امثال شما آن را مدیریت کنند. شما هم میتوانید به شمارش غناییمتان از انقلاب بپردازید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: