تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 112696

بی بی سی هم از اصولگرا-اصلاح طلب عبور کرد

بی بی سی به دنبال آن است که قبل از ظهور جریان اصیل و مردمی در کشور بدل آنرا ساخته و به مردم عرضه کند. ظاهرا بی بی سی هم از دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب عبور کرده است.

به گزارش میدان۷۲ عطا بهرامی در کانال تلگرامیش نوشت:

افشا شدن بازی دوگانه اصلاح طلب و اصولگرا برای مردم باعث شده است ظهور جریان سوم و مردمی در کشور اجتناب ناپذیر باشد. دو جریان اصلی کشور نمایندگی الیگارشها را عهده دار هستند و هیچ یک صدای مردم محسوب نمی شوند. سیری سطحی در تاریخ نشان می دهد که مردم در آینده به جریان دیگری روی آورده و مطالبات خود را آنجا دنبال خواهند کرد.
حقیقت دیگر این است که این جریان سوم الزاما اصیل و مردمی نخواهد بود و عوامل زیادی بر شکل دادن به ماهیت آن تاثیر دارد. کشورهای استعمارگر و در راس آنها انگلیس تجارب زیادی در ایجاد جریانهای مجازی برای فریب دادن مردم دارد که به نمونه حاضر آن پرداخته می شود.
چندی است بی بی سی اخباری را در باره شخصی به نام «مهدی پیرقلی» با عنوان «فعال سیاسی و لیدر جریان سوم ایران» منتشر می کند .
انگلیسیها به دنبال ایجاد جریان سوم مجازی برای پر کردن خلا حضور جریانی مردمی در عرصه سیاسی کشور هستند و تجربه تاریخ معاصر ایران نشان دهنده کلکسیونی از چهره های دست ساز و وابسته به استعمار است که با رسانه ها و شبکه های سیاسی داخلی ایجاد شده و به جای کالای اصلی به مردم تحمیل می شوند. بی بی سی به دنبال آن است که قبل از ظهور جریان اصیل و مردمی در کشور بدل آنرا ساخته و به مردم عرضه کند. ظاهرا بی بی سی هم از دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب عبور کرده است.

  1. اسفندیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    عبور ملت از چپ و راست
    با طلایه داری محمود کبیر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: