تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 112725

جلودارزاده: جامعه کارگر ما فهیم هستند و خودشان قدرت تشخیص اینکه دولت قبل چه بر سرشان آورده را دارند!

به گزارش میدان ۷۲ سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالات خبر انلاین : در مورد کاندیداتوری احتمالی آقای احمدی نژاد که در فضای رسانه‌ای عنوان شده، نظرتان چیست؟ آیا احتمال حمایت اصولگرایان از او وجود دارد؟ خدا به احمدی نژاد رحم کند! ما نباید شعور مرد را دست […]

به گزارش میدان ۷۲ سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالات خبر انلاین :

در مورد کاندیداتوری احتمالی آقای احمدی نژاد که در فضای رسانه‌ای عنوان شده، نظرتان چیست؟ آیا احتمال حمایت اصولگرایان از او وجود دارد؟

خدا به احمدی نژاد رحم کند! ما نباید شعور مرد را دست کم بگیریم. حتی یک کشاورز که در دورترین نقاط کشور زندگی می کند هم قدرت تحلیل اوضاع را دارد و مطمئن باشید که شرایط پیشین تکرار نخواهد شد.

اگر صدا و سیما که باید یک رسانه ملی باشد و اطلاعات را به درستی به مردم بدهد خدایی ناکرده به اعتماد قشر مذهبی جامعه که به صدا و سیما معتمد است خیانت کند، ظلم بزرگی را به آنان روا داشته است. باید اطلاعات سالم را به مردم برسانند. باید اجازه دهند که مردم بفهمند رییس جمهور قبلی چه کرده است، مهمترین افرادش در زمان ریاست جمهوری او برای کسب ثروت چه کردند. مثلا دولت قبل دو میلیون به یک روستایی پول داده است و او شکرگزار آن دولت است اما نمی داند که دولت چه بر سر او و آینده اش آورده است. صدا و سیما باید در جهت روشنگری این موضوعات برای مردم بکوشد.

گفته می‌شود که احمدی‌نژاد در میان اقشار کم بضاعت همچون جامعه کارگری کشور محبوب بوده و هست. به عنوان یک عضو خانه کارگر که با این طبقه در ارتباطید، این موضوع را قبول دارید؟

چرا باید محبوب باشد؟ به خاطر تعطیلی کارخانه هایشان؟ کوچک شدن سفره هایشان؟ به خاطر ایجاد شرکای زیاد برای سازمان تامین اجتماعی؟ برای اینکه آقای مرتضوی را به ریاست سازمان گذارد؟ عرض کردم نباید به شعور افراد تنگدست توهین کرد. یقینا جامعه کارگر کشور ما انسان‌های فهیمی هستند و خودشان قدرت تشخیص اینکه دولت قبل چه بر سرشان آورده را دارند. در زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی افراد آرزو داشتند بیمه هایشان تامین اجتماعی شود اما الان کسی این آرزو را ندارد! در آن زمان افراد تحت پوشش این بیمه خدماتی از بهترین بیمارستانها، بیشترین میزان حقوق بازنشستگان، بیشترین میزان پاداش و عیدی استفاده می کردند. من به یاد دارم خانم صدیقی و آقای شیرازیان کارمند سازمان برنامه بودجه بودند و سپس نماینده مجلس شدند اما قبل از آن بیمه شان را از شکل دولتی تبدیل به بیمه تامین اجتماعی کردند چون امکانات بیمه تامین اجتماعی عالی بود. اما بعدتر این سازمان مورد دستبرد قرار گرفت به طوری که امروز کسی تمایل ندارد بیمه اش بیمه تامین اجتماعی باشد.

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 18 Thumb down 0

  جامعه کارگر ما فهیم هستند و خودشان قدرت تشخیص اینکه دیگران برایشان کاری رو دیکته نکنند دارند

 2. رفتگر شهرداری :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  خدا پدر احمدی نژاد را بیامرزد. الان سفره ای نمانده که کوچک یا بزرگ باشد

 3. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  خانوم جلودارزاده ضمن اینکه خوب متوجه فهم وشعور کارگران زحمت کش شدین ازاین بابت ممنون چون خود کار گر ها وقشر ضعیف جامعه متوجه تمام مساعل از جمله اینکه تورم ۵۰٪ زمان اربابتان جناب هاشمی که چندین نفر هم از همین قشر زحمت کش رادراین رابطه به خاک وخون کشیدن وتورم ورکود وکرانی بی سابقه ایکه در این ۳ سال تمام قشر جامعه لمس کردن بله همین قشر واقشار مردم خوشان تصمیم میگیرن که چه کسی رو انتخاب کنن بهار ۹۶راخواهید دید

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  نه با با زمین کجه
  و عده ۱۰۰ رو زره و کلید و افتاب بر جام و تعامل همه فقط برای این بو د که مرد م بفهمند دو لت قبل مقصر است !
  ۳ سال و قت کشو ر و مردم به ازا ئ و عده های سر خرمن تلف شد و نتیجه اش و ر شکسکستگی کار خا نجات و بیکار ی و فقر و افزایش ما لیات و گرانی و افزایش قیمت کالاهای ضرو ری و افزایش و اردات بی رو یه درکو د شدید و کسا د ی بازار او ج گرفتن حقو ق مدیران اصلا و جو د خا رجی ندارد و مردم فهیم ایران خو دشان میدانند که اعتدال چه بر بر سرشان او رده !

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  حرف حساب

 6. عبدالله ستمدیده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  وجدان شما قضاوت خواهد کرد

 7. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بله به زعم شما ُ کارگران در صورتی فهیم هستند که ُ با احمدی نژاد خوب نباشند و علیه او باشند واگر کارگران طرفدار احمدی نژاد باشند ُ دیگر فهیم نیستند . رای و نظرشان یک قران هم نمی ارزد .اصلاح طلبان دیکتاتور رفتارشان اینگونه هست . برای آراء مخالفشان ذره ای ارزش قایل نیستند و علیه مخالفشان داعشی گونه اقدام می کنند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: