تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۹ کد مطلب 112787

احمدی‌نژاد یا دراکولا؟؟!!

احمدی نژاد را فاقد انتقاد پذیری خواندند، تا یادمان برود بی شناسنامه خطابمان کردند تا یادمان برود به جهنم حواله ی مان دادند تا یادمان برود بی سواد خواندندمان تا یادمان برود عقب مانده ما را نامیدند تا یادمان برود بی شرف صدایمان کنند تا یادمان برود تندرو صفتمان دادند….احمدی‌نژاد را برای ما ضد ولایت فقیه و دارای زاویه علنی با حضرت آقا خواندند، تا ما لجاجت‌های علنی و غیرعلنی هاشمی رفسنجانی‌ها را خیانت‌های میرحسین موسوی‌ها را درس‌های تفسیر موسوی خویینی‌ها را هتاکی منتظری‌ها را یادمان برود.

به گزارش میدان۷۲ کانال تلگرامی اخبار آنلاین چنین نوشت:

احمدی نژاد یا دراکولا؟؟؟؟؟!!!!!!

چند صباحی است که بحث حضور یا عدم حضور محمود احمدی‌نژاد در محافل سیاسی کشور مطرح است.

فارغ از صدق یا شایعه بودن این خبر بایسته است به بعضی از حواشی این خبر بپردازیم. ابتدا لازم است بیان شود که این مقاله قصد حمایت یا تخریب احمدی‌نژاد را نداشته و تنها به بیان مطالبی پیرامون این مسئله می‌پردازد.

مدتی است که بین برخی از رسانه ها که غالباً از اصلاح طلبان به شمار می آیند پروژه احمدی‌نژاد هراسی مطرح شده و با ارجاع مشکلات کشور و نظام جهانی به دولت قبل سعی دارند در تمامی مسائل آن را تعمیم دهند. از کم شدن قیمت نفت و بیکاری و مشکلات جوانان گرفته تا کسری بودجه برای پرداخت یارانه‌ها البته کار کمی فراتر از این هم رفته و دولت محترم در حدی به این مسئله دامن زده که تمامی مشکلات در کشور و حتی خارج از کشور را به دولت قبل نسبت می‌دهند این قضیه وقتی خود را بیشتر عیان می‌کند که بحث دو میلیارد دلاری که توسط دولت خبیث ایالات متحده به یغما رفته است راهم به دولت قبل نسبت می‌دهند.که این مسئله مصداق بارز این ضرب‌المثل است که می‌گفت: « گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مس‌گری

شاید تنها مسئله ای که هنوز مستقیماً آنرا به احمدی‌نژاد نسبت نداده اند علت فوت خواجه حافظ شیرازی باشد. اما به راستی دلیل این همه واهمه چیست؟ آیا این دوستان اگر ترس از قدرت و نفوذ شخصی مثل احمدی نژاد نداشتند، که نکند خدای نکرده با ورود او جناب رئیس‌جمهور از مسند قدرت کنار گذاشته شوند باز هم این ترس و واهمه را به عموم جامعه تعمیم می‌دادند؟!

دلیل این همه ترس خود محمود احمدی‌نژاد است یا اینکه احمدی‌نژاد اهل باج دادن به کسی نیست؟

چرا وقتی که آمریکا و اسرائیل و انگلیس و همه مستکبران از احمدی‌نژاد واهمه دارند اصلاح‌طلبان نیز از او می‌ترسند؟

چرا هنگامه‌ای که مقام معظم رهبری از احمدی‌نژاد به خاطر زنده کردن شعارهای اصیل انقلاب مورد ستایش قرار می‌دهند باز این حضرات اصلاح‌طلب شعارهای او را مورد تمسخر قرار می‌دهند؟!

️در مطالب ذیل شاید متوجه این دلایل بشویم:

احمدی‌نژاد را برای ما یک لولو و عامل اصلی عقب ماندگیمان معرفی کرده اند، تا ما یادمان برود دشمن اصلی این نظام استکبار جهانی به سرکردگی ایالات متحده آمریکاست.

احمدی‌نژاد را برای ما سردمدار مفاسد اقتصادی خواندند ،قراردادهای ننگینی همچون کرسنت و رشوه خواری‌های استات اویل را یادمان برود.

احمدی‌نژاد را برای ما ضد ولایت فقیه و دارای زاویه علنی با حضرت آقا خواندند، تا ما لجاجت‌های علنی و غیرعلنی هاشمی رفسنجانی‌ها را خیانت‌های میرحسین موسوی‌ها را درس‌های تفسیر موسوی خویینی‌ها را هتاکی منتظری‌ها را یادمان برود.

احمدی نژاد را پوپولیست و دروغگو معرفی کردند، تا ما عبور از رکود و تورم صفر درصد را، سرمای آفتاب پسابرجام را، مذاکره‌های برد برد را و گره خوردن تأمین آب آشامیدنی مردم به برجام را یادمان برود.

احمدی نژاد را منحرف خواندند، تا ما اسلام رحمانی را، مذاکره صحرای کربلا را، دست دادن با شیطان بزرگ را و حذف شعار مرگ بر آمریکا را فراموش کنیم.

احمدی نژاد را فاقد انتقاد پذیری خواندند، تا یادمان برود بی شناسنامه خطابمان کردند تا یادمان برود به جهنم حواله ی مان دادند تا یادمان برود بی سواد خواندندمان تا یادمان برود عقب مانده ما را نامیدند تا یادمان برود بی شرف صدایمان کنند تا یادمان برود تندرو صفتمان دادند.

 1. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  امام راحل«ره»:
  هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید
  آقایان خط امام!:
  هرچه فریاد دارید بر سر احمدی نژاد بکشید!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: