تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۵ کد مطلب 112789

مظلوم مقتدر

این روزها که می بینم به یکباره آقایان حسن روحانی و لاریجانی، متفق القول دستور بررسی و برخورد با پرداخت حقوق های نجومی و چند ده میلیونی را صادر کرده اند، تردید ندارم که باز ردپای مظلوم مقتدری به نام سید علی در میان است هر چند در ظاهر، نشانی از او برای برخورد با این ویژه خواری نیست. باید به فال نیک گرفت هر چند برای به نتیجه رسیدن این مطالبه، مردم، رسانه ها و چهره هایی که تریبون دارند، نباید کوتاه بیایند.

به گزارش میدان۷۲ حجت الاسلام حمید رسایی در کانال تلگرامی خود چنین نویشت:

 

تجربه سالهای قبل به من ثابت کرده که وقتی در برخورد با یک معضل اجتماعی، رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس به صورت مشترک وارد عمل میشوند و برای برخورد با آن معضل یک وفاق در این سطح شکل می گیرد، حتما پشت صحنه آن به تاکید و دستور رهبر انقلاب باز می گردد و الا چنین توافقی شکل نمی گرفت!
این روزها که می بینم به یکباره آقایان حسن روحانی و  لاریجانی، متفق القول دستور بررسی و برخورد با پرداخت حقوق های نجومی و چند ده میلیونی را صادر کرده اند، تردید ندارم که باز ردپای مظلوم مقتدری به نام سید علی در میان است هر چند در ظاهر، نشانی از او برای برخورد با این ویژه خواری نیست. باید به فال نیک گرفت هر چند برای به نتیجه رسیدن این مطالبه، مردم، رسانه ها و چهره هایی که تریبون دارند، نباید کوتاه بیایند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: