تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۹ کد مطلب 112847

شب گذشته صورت گرفت

دیدار جمعی از اهالی رسانه با دکتر احمدی نژاد

شب گذشته جمعی از اهالی رسانه به مناسبت ماه مبارک رمضان با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کردند.

به گزارش میدان۷۲ شب گذشته جمعی از اهالی رسانه  به مناسبت ماه مبارک رمضان با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کردند.

شروع مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام خدا بود و در ادامه نیز تریبون در اختیار نفراتی به نمایندگی از رسانه های مختلف قرار داده شد تا برای دقایقی حرف دل رسانه ی خود و برنامه هایشان را بیان کنند.جناب آقایان میلاد صفایی از تحریریه پایگاه خبری تحلیلی مستبین، صالح طهماسبی از تحریریه پایگاه خبری دولت بهار، محسن نصری فعال رسانه استان اصفهان، محمد مهدی حاجی عباسی از تحریریه هفته نامه مستضعفین، محمد حسن رضایی فعال رسانه استان قم و سرکار خانم مریم کربلایی از تحریریه پایگاه خبری تحلیلی نسیم بهاری و خانم فیروزی از تحریریه پایگاه تحلیلی امام (ره) به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

از نکات جالب توجه این مراسم حضور جناب آقای زرین قلم بود. ایشان همان جانبازی هستند که جمله معروف “به آقا بگویید حرف از رفتن نزنند ” را عنوان کرده بودند.

پس از پایان صحبت های نمایندگان رسانه ها نوبت به استاد مهدی کلهر رسید. دال مرکزی صحبت های استاد کلهر در مورد بحث فرهنگ و هشدار رهبر معظم انقلاب پیرامون “ولنگاری فرهنگی” بود. یکی از بخش های بسیار مهم سخنان جناب آقای کلهر که مورد تایید بسیاری از حاضرین نیز قرار گرفت این بود که برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی ابتدا باید فرهنگ مقاومتی را نهادینه کنیم.

در انتهای جلسه نیز بنا بر اصرار حاضرین دکتر احمدی نژاد چند دقیقه ای را پیرامون اهمیت ماه مبارک رمضان و دلیل تمایز این ماه عزیز نسبت به دیگر ماه ها صحبت کردند . در ادامه سخنانشان به ارتباط انسان با خدا و اهمیت این موضوع پرداختند.

در پایان مراسم نیز اقامه نماز و ضیافت افطار انجام گرفت.

 

 

  1. اسفندیارم :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    تو خود رسانه هستی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: