تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۵ کد مطلب 112928

دکتر الهام پس از تماشای نمایش "دریادلان":

“دریادلان” غربت شب های دفاع مقدس را تداعی کرد

دکتر الهام سخنگوی دولت دهم پس از تماشای نمایش “دریادلان” گفت: دریادلان نمایشی زیبا و سمبلیک بود و شب های دفاع مقدس را زنده کرد و دریادلی را تجلی داد. امیدوارم خداوند به این گروه توفیق دهد تا حماسه های رو به فراموشی را برای نسل جدید تداعی کنید.

به گزارش میدان۷۲ دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت دهم و غلامرضا منتظری رئیس بسیج هنرمندان به تماشای نمایش “دریادلان” یادمان شهدای غواص نشستند.
دکتر الهام سخنگوی دولت دهم پس از تماشای نمایش “دریادلان” گفت: دریادلان نمایشی زیبا و سمبلیک بود و شب های دفاع مقدس را زنده کرد و دریادلی را تجلی داد.

وی با بیان اینکه این نمایش بسیار پرانرژی و جذاب بود، تصریح کرد: امیدوارم خداوند به این گروه توفیق دهد تا حماسه های رو به فراموشی را برای نسل جدید تداعی کنید.
نوزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت – فتح خرمشهر از ۲۸ اردیبهشت تا سوم خرداد در دو شهر آبادان و خرمشهر برگزار می‌شود.

گروه نمایش دریادلان به کارگردانی امیرحسین شفیعی و تهیه‌کنندگی روح الله زندی‌فر این روزها خود را برای اجرای مجدد در نوزدهمین جشنواره مقاومت فتح خرمشهر آماده می‌کند. ساخت این تیزر به عهده حمید یادروج بوده است.

«دریادلان» که پیش از این به عنوان نمایش ویژه چهارمین جشنواره تئاتر شهر در حوض مرکزی پارک دانشجو به مدت پانزده روز اجرای عمومی شد، به سبب استقبال خوب مردم و تاثیر مثبت پیرامون موضوع شهدای غواص، اکنون فرصت یافته است در جشنواره‌ای مرتبط با موضوع خود، در میان مخاطبان خوزستانی اجرا شود.

بازیگران این نمایش را رضا راد، سروش کریمی، مهرداد آبجار، روح‌اللله سنایی و رستا رضوی تشکیل می‌دهند.

بازیگران بخش حرکت این نمایش را تیم مجید فاطمی، میلاد محمدزاده، محمدرضا ابراهیمی، آصف جاودان‌فر، یونس حمزه‌لویی، سید مهدی باقری، آرمان سلحی، پیمان گنجی، سامان توحیدی، محمد گل گزی و علی گل‌گزی، علی پناهی، اشکان پناهی، احسان سخی، علی باقری تشکیل می‌دهد که به سرپرستی علی براتی ایفای نقش می‌کنند.

photo_2016-06-15_08-26-44

photo_2016-06-15_11-24-37

 

photo_2016-06-15_11-24-43

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: