تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶ کد مطلب 113126

به دیدار یکی از آشنایان رفته بودم که در آسانسور ما را دیدند!

حسین فریدون: دیدار با تاجزاده اتفاقی بود

برادر رئیس جمهور به برخی نزدیکان خود درباره دیدار با مصطفی تاج‌زاده با بیان اینکه این دیدار کاملاً اتفاقی انجام شده گفته است: به دیدار یکی از آشنایان رفته بودم که حین برگشت درب آسانسور باز شد و آنها ما را دیدند و مجبور شدیم از آسانسور بیرون رفته و با وی احوالپرسی کنیم.

به گزارش میدان۷۲ حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور اخیراً به برخی نزدیکان خود درباره دیدارش با مصطفی تاج‌زاده از محکومان امنیتی فتنه ۸۸ گفته است:‌ این دیدار اصلاً برنامه‌ریزی شده نبوده و کاملاً اتفاقی انجام شده است.

وی در توضیح این دیدار و بازتاب آن در شبکه‌های اجتماعی و اینکه گفته شده است به نیابت از جانب رئیس‌جمهور به ملاقات تاج‌زاده رفته است، با رد این مطلب گفته:‌ بنده آن روز به دیدار یکی از آشنایان به آن ساختمان رفته بودم و اصلاً خبر نداشتم که منزل تاجزاده هم در همان ساختمان است. حین برگشت در آسانسور بودیم که درب آسانسور باز شد و آنها ما را دیدند و مجبور شدیم از آسانسور بیرون رفته و با وی احوالپرسی کنیم که در همان زمان عکسهایی از ما گرفته‌ و در فضای مجازی پخش کرده‌اند.

پیش از این نیز خبری با عنوان دیدار محمدرضا عارف با تاجزاده پس از آزادی وی از زندان در فضای مجازی منتشر شده بود که این دیدار نیز تکذیب شد. منتشرکنندگان خبر مذکور، تصویری قدیمی از عارف و تاجزاده را به عنوان تصویر دیدار ادعایی اخیر جلوه داده بودند.

منبع:نسیم انلاین

  1. رحمان :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    دقیقا عین دستدادن ظریف وحسین فریدون با اوباما ؟عجب اتفاقی های جالبی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: