تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۹ کد مطلب 113155

راکعی:انتشار فیش های حقوقی از کانال های نادرست و با هدف تخریب دولت منتشر شود!

دبیرکل جمعیت زنان نواندیش مسلمان انتشار چند فیش حقوقی از سوی برخی مخالفان دولت را در جهت توجیه اعمال و رفتار دلواپسان و برخی افراد با غارت بیت المال در گذشته دانست!

 به گزارش میدان ۷۲ دبیرکل جمعیت زنان نواندیش مسلمان انتشار چند فیش حقوقی از سوی برخی مخالفان دولت را در جهت توجیه اعمال و رفتار دلواپسان و برخی افراد با غارت بیت المال در گذشته دانست.

فاطمه راکعی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: اگر کوچک ترین مشکل یا مورد غیرقانونی یا سوء استفاده مالی از سوی هر فرد یا جناحی صورت گیرد باید رسیدگی شود و فرد متخلف نیز باید پاسخگو باشد و این یک اصل کلی است.
وی ادامه داد: برخورد با هرگونه تخلف مصداق کلی و قانونی است و به جناح خاصی مربوط نمی شود مخصوصا در مسایل مالی همانطور که امیرمومنان (ع) با برادر خود عقیل برخورد کرد باید برخورد شود و ذره ای چشم پوشی در تخلفات بیت المال نباید صورت گیرد .
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: امید و توقع ملت نیز بر این است اگر هرگونه تخلفی توسط هر مقام دولتی نسبت به بیت المال مشاهده شود باید طبق قانون نسبت به آن رسیدگی شود و این عمل فراتر از مسایل جناحی و سیاسی است .
راکعی خاطر نشان کرد: اما اینکه فیش حقوقی فردی بدون مراجعه به مراجع قانونی ورسیدگی از مزاجع ذیصلاح از کانال های نادرست و با هدف تخریب دولت منتشر شود، پسندیده نیست چراکه از کجا معلوم رئیس جمهوری یا دولت یازدهم از چنین فیش هایی خبرداشته باشد بنابراین انتساب چنین فیش هایی به رئیس جمهوری درست نیست.
وی یادآور شد: اگر قصد و نیت این افراد کمک به دولت است می بایست از طریق طرح موضوعات در مراجع ذیصلاح وپس از اثبات اقدامات لازم صورت گیرد ونباید بی دلیل آبروی افراد ریخته شود وهرگونه مواجهه غیر اخلاقی با این موضوعات ناشایست است.
دبیر کل جمعیت زنان نواندیش مسلمان تصریح کرد: این اقدامات از سوی جناح موسوم به دلواپسان صورت می گیرد که در دوران آنها میلیاردها تومان از بیت المال خارج شد وشاید خودشان در آنها دست داشتند و هیچ موضوعی مطرح نشد .
راکعی گفت: انتشار چند فیش حقوقی و بزرگنمایی آن در مقابل آنچه دلواپسان با بیت المال کردند قابل مقایسه نیست اگر چه معتقدیم هرگونه تخلفی به هر اندازه باید مورد رسیدگی قرار گیرد و مدعی هستیم باید با اخلاق با چنین موضوعات برخورد شود بدون آن که آبروی فردی ریخته شود.
وی افزود: انتظار این است تا برخورد با چنین موضوعاتی از مجاری قانونی خود انجام شود تا بی دلیل افکار عمومی آسیب نبیند واز سوی دیگر اگر چنین تخلفاتی صورت گرفته باشد برخوردهای قانونی لازم با آنها صورت گیرد و نمی توان به دلیل هم فکر بودن از آنان چشم پوشی کرد .
دبیر کل جمعیت زنان نواندیش مسلمان اقدام افرادی که بدون اثبات تخلف دست به فضاسازی می زنند و آرامش جامعه را به مخاطره می اندازند، تقبیح کرد و گفت: انتظار داریم قبل از آنکه موضوعی در مراجع ذیصلاح به اثبات نرسیده است از جاروجنجال سیاسی پرهیز کنند.

 1. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محاکمه کاهنان بماند برای بعد!
  اول محاکمه یوزارسیف!!!

 2. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خب نواندیش ! است دیگر …..

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: