تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۰ کد مطلب 113213

و باز هم روسیاهی بر زغال ماند

بروجردی ادعای موسوی درباره دکتراحمدی نژاد را ردکرد

به نظر نمی‌رسد که در یک ارگان حساس و مهمی مثل وزارت اطلاعات اگر بخواهد تغییری در اسناد یا جابجایی صورت گیرد در مراحل بعدی پنهان بماند چرا که این وزارتخانه در همه مراحل کار ثبت و ضبط جدی را انجام می‌دهد.

 میدان ۷۲ :«احمدی‌نژاد به پرونده‌های درجه یک وزارت اطلاعات دست پیدا کرده بود» این ادعای فاضل موسوی نماینده عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هشتم است.
او در رابطه با دلیل عدم تمکین احمدی‌نژاد از احضارهای دستگاه قضا گفته است «از نظر من در آن دوره‌ای که احمدی‌نژاد وزیر اطلاعاتش را کنار گذاشت و خودش مسئولیت این وزارتخانه را به عهده گرفت، توانست به اطلاعات درجه یک وزارت اطلاعات دست پیدا کند. برهمین اساس از بسیاری افراد که دارای نقاط ضعفی بودند، سوژه‌ای دارد. به همین دلیل است که کسی جرأت نمی‌کند به احمدی‌نژاد بگوید بالای چشمت ابرو است». ادعایی که اثبات آن اما و اگرهایی زیادی را به دنبال خواهد داشت و عدم اثبات ان نیز می‌تواند احمدی‌نژاد را نه در دادگاه که در افکار عمومی از بسیاری از تخلفات محرز دیگرش نیز برهاند.
علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در دو دوره پیشین مجلس نیز ریاست این کمیسیون را برعهده داشته است در این خصوص می‌گوید: در‌‌ همان مقطع نیز در عرصه تبلیغات این موضوع همواره عنوان می‌شد.
، بروجردی در این خصوص تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد که در یک ارگان حساس و مهمی مثل وزارت اطلاعات اگر بخواهد تغییری در اسناد یا جابجایی صورت گیرد در مراحل بعدی پنهان بماند چرا که این وزارتخانه در همه مراحل کار ثبت و ضبط جدی را انجام می‌دهد.
منبع : خانه ملت
 1. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  ما به احمدی نژاد از چشمانمان بیشتر اعتماد داریم

 2. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  اینکه کسی نمیتواند به احمدی نژاد بگوید بالای چشمت ابروست بسیار بسیار حرف درست وبجاست دلیلشم در پاکدستی وصداقتش است وریگی هم بکفشش نیست ومطمعنا هم از الف وب وت وث هم خیلی چیزا میداند ویقه بعضی هاراهم گرفت ودیدیم که دل شیر وجرعت خدادی داره حالا اگه بعضی مواقع کوتاه میاد فقط ملاحظه بعضی هارو میکنه خدانگهدار بزرگ مرد تاریخ ایران احمدی نژاد بزرگ

  • رضا :
   آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 13

   ما هم دیدیم دزدترین دولت، دولت احمدی نژاد بود که از مشروطه تاکنون فاسدترین دولت بود

   • اکبر ی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خو د تو به چشم پزشک معرفی کن چو ن دچار تو هم شده ای جانم شاید هم عینک لاز م داشته باشی پا ک تر ین دو لت بعد از انقلاب که تمام بو دجه را صر ف خد مت به مردم و کشو ر و نظام کرد دو لت نهم و دهم بو د

   • بچه دهاتي :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 3

    ما هم می گوییم ….

 3. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  بی سواد بروجردی ادعای موسوی را رد نکرده؟
  موسوی گفته “احمدی نژاد توانست به اطلاعات درجه یک وزارت اطلاعات دست پیدا کند” نگفته اسناد را جابجا کرده

  • بچه دهاتي :
   آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

   آره بابا ؛‌این یارو باسواده راست می گه . بی خود نبود که رییسشون ممنوع کرده بود یک عده بی سواد نباهاس معاهده ژنوچای را نقد کنند!

 4. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  جواب اقا رضا. توکه راست میگی ای برپدر مادر هرچه دزده وطرف دار دزده

 5. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اگه کمی سوات میفهمی سوات داشتی شاید یه کمی میفهمیدی اقای بیسواد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: