تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۴ کد مطلب 113328

جریان انحرافی و نئوفرغونیسم

اول انقلاب یک گروه خطرناک به اسم «فرغان» داشتیم که تو کار حمل و نقل آجر و سیمان و مصالح ساختمانی بودند که بعدها برای اینکه شناسایی نشوند و کسی به انها شک نکند، اسم خودشان را گذاشتند گروه «فرغون» به سرکردگی «مش قربون»، که همین هم وزن بودن نام گروه و نام سرکرده گروه نشان دهنده عمق چندمتری انحراف است.

میدان۷۲/مصطفی نمازیان : جریان مخوف و اشتغالزای انحرافی (خدا وکیلی اگه جریان انحرافی نبود خیلی از این تایپیستا و بولتن نویسا الان بیکار بودن) جدیدا وارد فاز جدیدی از فعالیتهای خود شده است (البته ناگفته نماند کلا فاز ما تحلیلگرها و بصیرت افشانها هم مشخص نیست بطوریکه چند روز پیش همسرم چند تا از مقالات ما علیه این جریان را خوانده بود با خنده گفت: انصافا چه میزنید که اینها را مینویسید)؟
چند روز قبل به کمک فازمتر موفق شدم کشف کنم که جریان انحرافی وارد فاز جدیدی شده که به جان خودم نه به جان شما، از همه حرکات قبلیشان خطرناکتر است.

اول انقلاب یک گروه خطرناک به اسم «فرغان» داشتیم که تو کار حمل و نقل آجر و سیمان و مصالح ساختمانی بودند که بعدها برای اینکه شناسایی نشوند و کسی به انها شک نکند، اسم خودشان را گذاشتند گروه «فرغون» به سرکردگی «مش قربون»، که همین هم وزن بودن نام گروه و نام سرکرده گروه نشان دهنده عمق چندمتری انحراف است.

این جریان اعتقاد دارد که برای ساخت یه ساختمان و آپارتمان و … نیازی به بنا و معمار نیست و ماخودمان بی واسطه ساختمان میسازیم که همین نشان دهنده اوج انحرافشان است.
بنده و دوستانم در سایتهای «چخان نیوز»،«بزنا»،«تیرکمون پرس»،« خبرگزاری شاس» و…. با دلایل کاملا علمی و بعد از دیدن فیلمهای مستند و واقعی مثل « جنگیر»،« ارباب حلقه ها»،« هری پاتر» و… متوجه ارتباط این گروه با اجنه و ارواح شدیم بطوریکه این گروه قصد داشت با کمک «گاندولف» حلقه را بدزدد و از کشور خارج کند که افشاگری ما باعث شکست این پروژه شد. اینها حتی چندتا سی دی را با رنگهای مختلف سبز، قرمز، بنفش و…… میخواستند منتشر کنند که متاسفانه عمدا منتشر نکردند و ما را هم ضایع کردند.
این گروه جدیدا وارد فاز جدیدی از تفکرات منحط و منحرف خود شده که به درستی باید از آن با عنوان خطر «نئو فرغانیسم» یا «نئو فرغونیسم» یاد کرد و بنده از همین جا در خانه پشت لپتاپم خطر این جریان را هشدار میدهم.

به علت اوج خطر جریان نئو فرغانیسم و وارد شدن به فاز جدید، ما هم از فاز قبلی خود خارج و وارد فاز جدید شدیم و  تفکرات و تحرکات این جریان را رصد میکنیم. «نئو فرغونیسم» بشدت بر التقاط سیمان با ماسه تاکید داشته و معتقد است برای حمل فرغون باید از دستکش استفاده کرد و در حقیقت قصد دارند با دستکش، پوششی بر تفکرات منحوس خود بگذارند .

این جریان وارد فاز نظامی نیز شده و جدیدا در حال آموزش نیروهای خود جهت خالی کردن سریع کامیونهای حامی کیسه سیمان و گچ می باشند تا از آنها جهت سنگربندی برای ورود به فاز نظامی استفاده کنند.
جریان «نئو فرغونیسم» بشدت به آموزه های منحرفی همچون لیبرالیسم، اومانیسم، راشیتیسم، پانتومیم، رئالیسم، ناسیونالیسم و پاناسونیکالیسم و……. اعتقاد داشته و تاکید جدی بر تولید «نخاله» ساختمانی دارد که قصد دارند این نخاله ها را در عرصه فرهنگ و هنر و اندیشه و علم و فناوری و زیست شناسی و جغرافیا، تاریخ، مدنی، املا، انشا، پرورشی و… خالی کنند که لزوم هوشیاری بیش از پیش ما را میطلبد و بی شک برای مقابله با جریان خطرناک «نئو فرغونیسم یا نئو فرغانیسم» نیاز جدی به مقادیر زیادی بودجه، دفتر دستک، تایپیست و لب تاپ، چند ده تا سایت و……داریم.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  خدا رو شکر که برگشتی

 2. بهاران :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  بسیار خوش قلم و خوش ذوق.لذت بردم

 3. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اگر احمدی نژاد و مشایی منحرف اند
  پس درود بر انحراف

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: