تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۵ کد مطلب 113340

نقوی‌حسینی :

هرجای دولت دست می‌گذاریم یک فاجعه پیدا می‌شود/سه سال از عمر دولت گذشته؛امسال سال پاسخگویی است

نماینده مردم ورامین در خصوص حاشیه‌سازی‌های مسئولان دولتی اظهار داشت: ما توصیه می‌کنیم به همه‌ی اعضای دولت که به جای حاشیه سازی و حاشیه‌پردازی و ملاقات‌های بیهوده، مشکل امروز کشور را حل کنند و به درد مردم برسند.

 به گزارش میدان ۷۲ سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی؛ در خصوص حاشیه‌سازی‌های مسئولان دولتی اظهار داشت: ما توصیه می‌کنیم به همه‌ی اعضای دولت که به جای حاشیه سازی و حاشیه‌پردازی و ملاقات‌های بیهوده، مشکل امروز کشور را حل کنند و به درد مردم برسند.

وی با اشاره به مشکلات اجتماعی و اقتصادی که در کشور وجود دارد افزود: ملت ایران فتنه‌گران را می‌شناسند و هرگز هم اجازه میدان‌داری به فتنه‌گران در این کشور را نمی‌دهند، لذا دولت‌مردان هم به فکر کار و تلاش و خدمت‌رسانی به مردم باشند.

نماینده مردم ورامین با بیان اینکه سه سال از عمر دولت گذشته است و مسئولان دولتی باید سیاسی‌کاری را کنار بگذارند گفت: امسال سال پاسخگویی دولت است، دولت باید پاسخگوی اقدامات و فعالیت‌های خود باشد به وعده‌های اقتصادی خود عمل کند و به فکر حل بحران‌های بیشماری که مثل بحران‌ حقوق‌های نجومی هستند باشد.

نقوی حسینی عنوان کرد: اصلا معلوم نیست وضعیت مدیریت در این دولت چگونه است و در هرکجای این دولت که دست می‌گذاریم یک فاجعه از آن پیدا می‌کنیم.

 1. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  احمدی نژاد کدام پاسخ را به مردم داد بعد ۸ سال که شما از روحانی پاسخ می خواهید

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  در مجلس پاسخ
  دندان شکنی به بعضی ها داد
  فقط صدا و سیما جرات نکرد
  پخش کند
  جام ما پر شد کاسه بهارستان
  لبریز از استغاثه بهارستان
  شد گران سوراخ موش از تورم
  شوخ جد حماسه بهارستان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: