تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۱ کد مطلب 113374

حال امروز چه کسانی شبیه «توده‌ای»هاست؟

زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند، زمان بنی‌صدر هم برچسب منافق، الآن هم برچسب خشک_مقدس و تحجر، هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب‌ بارانمان کردند، حالا روزی ده برچسب دشت می‌کنیم…حزب توده‌‌ای‌ها هم در انقلاب ۱۳۵۷ شرکت داشتند و از قضا توهم این را داشتند که نقش پررنگ در آن ایام ایفا می‌کنند.
در ادامه مسیر اما توفیق همراهی انقلاب را از دست دادند و به مخالفان ادامه جنگ تبدیل شدند و فشار را برای پایان جنگ آغاز کردند و راهشان از انقلابیون جدا شد و بعد از آن نیز به توطئه‌چینی برای کودتا و براندازی برآمدند.

به گزارش میدان۷۲ علیرضا وهاب زاده در اینستاگرام خود چنین نوشت:

«……زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند، زمان بنی‌صدر هم برچسب منافق، الآن هم برچسب خشک_مقدس و تحجر، هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب‌ بارانمان کردند، حالا روزی ده برچسب دشت می‌کنیم».
این‌ دل نوشته‌های شهید همت است که حال‌ و روز امروز منتقدان دولت شده. در آخرین دشت، هاشمی وزیر بهداشت در یادداشت تلگرامی خود به موضوع افشای فیش‌های حقوقی چند صدمیلیونی پرداخته و منتقدان و منتشرکنندگان این اسناد را به باد انتقاد گرفت و به برچسب‌زنی مستقیم به منتقدان و افشاکنندگان فیش‌های حقوقی پرداخت و آن‌ها را به دشمنان جمهوری اسلامی و هواداران حزب توده تشبیه کرد.
آقای وزیر! این آدرس غلط به مردم و تعریف جدید از دین نیست؟ این‌که منتقدان را از خشم و غضب خدا و خلق خدا می‌ترسانید؟ و به مردم هشدار می‌دهید که این افشاگری‌ها با اداره دیگران آغازشده و ممکن است در راستای نابودی انقلاب باشد؟ دلیل این هیاهوی مسئولان این نیست که از حساب و کتاب می ترسند و نگران هستند که نوبت به خودشان برسد و دستشان برای همه رو شود؟
اینکه نوک پیکان رسانه‌ها و خبرنگاران منافع عده‌ای مال‌اندوز را هدف بگیرد، دلیلی برای تیشه به ریشه نظام زدن نیست و آبروی نظام و اسلام را با منافع ثروتمندان گره زدند هم آدرس غلطی است که شما به مردم دادید
و اگر خاطرتان باشد افشاگری و مقابله با این فسادها از آرمان‌ها انقلاب بوده و هست.
آیا عملکرد مدیر صندوق توسعه ملی با دریافت ماهانه پنجاه‌وچند میلیون تومان قابل دفاع است؟ آیا سکوت در برابر این حرام‌خواری خیانت به مملکت نیست؟
آیا چشم پوشی از دزدان بیت‌المال منش و روشی است که به مردم و رسانه ها پیشنهاد داده شود؟
چرا شما در قبال حقوق قانونی اما نامتعارف برخی زیردستان خود سکوت کرده‌اید؟ فاصله طبقاتی در وزارت بهداشت چقدر است؟ چرا شما که مدافع حقوق و اخلاق هستید و از افشا شدن فیش‌های میلیونی برخی مدیران گلایه دارید، به حقوق سایرین بی‌توجه هستید؟ و آیا نیاز نیست که مدعیان در عقاید خود تجدیدنظر کنند؟
لازم است بدانید که حزب توده‌‌ای‌ها هم در انقلاب ۱۳۵۷ شرکت داشتند و از قضا توهم این را داشتند که نقش پررنگ در آن ایام ایفا می‌کنند.
در ادامه مسیر اما توفیق همراهی انقلاب را از دست دادند و به مخالفان ادامه جنگ تبدیل شدند و فشار را برای پایان جنگ آغاز کردند و راهشان از انقلابیون جدا شد و بعد از آن نیز به توطئه‌چینی برای کودتا و براندازی برآمدند.
حال قضاوت کنید چه کسانی خُلقاً و رفتاراً به توده ای ها نزدیک‌ترند؟

  1. اسفندیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    فقط«احمدی نژاد با مشایی»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: