تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۲ کد مطلب 113493

مراسم عقد یک محکوم به قصاص در زندان رجایی‌شهر برگزار شد

مراسم عقد یک محکوم به اعدام صبح امروز در زندان رجایی‌شهر همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)، برگزار شد.در مراسم امروز پدر و مادر و یکی از خواهران محکوم به قصاص (داماد) حضور داشتند.قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران پیش از این گفته بود خانمی که قصد ازدواج با این محکوم را دارد فوق لیسانس تربیت بدنی است و قصد دارد بعد از عقد برای اخذ رضایت از خانواده شاکی که تقاضای دیه کرده اند، اقدام کند.

به گزارش میدان۷۲ مراسم عقد «الف» متولد سال ۶۸ که از سال ۸۸ به اتهام قتل عمد در زندان رجایی شهر به‌سر می‌برد، با دختری جوان که متولد سال ۶۷ و فوق لیسانس تربیت بدنی است، صبح امروز در زندان رجایی‌شهر برگزار شد.

این مراسم با کمک و هماهنگی  اصغر جهانگیر رییس سازمان زندان ها،  محبی مدیر کل زندان های استان تهران و محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران برگزار شد.

این محکوم به اعدام نیازمند جمع آوری مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای اخذ رضایت از خانواده شاکی است.

مهریه عروس ۵ سکه بهار آزادی و یک سفر حج عمره در نظر گرفته شد.

در این مراسم به عروس و داماد دو کارت هدیه و یک سکه از طرف سازمان زندان‌ها اهدا شد.

دیدارهای این دو نفر در سالن ملاقات زندان انجام شده است. با وجود اینکه داماد از سال ۸۸ در زندان است، اما آشنایی این زوج از مهرماه سال گذشته بوده است.

در مراسم امروز پدر و مادر و یکی از خواهران محکوم به قصاص (داماد) حضور داشتند.

قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران پیش از این گفته بود خانمی که قصد ازدواج با این محکوم را دارد فوق لیسانس تربیت بدنی است و قصد دارد بعد از عقد برای اخذ رضایت از خانواده شاکی که تقاضای دیه کرده اند، اقدام کند.

منبع:ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: