تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۳ کد مطلب 113579

دبیر حزب مردم سالاری گیلان:اگر احمدی نژاد سرکار بیاید فورا استعفا می دهم!

به گزارش میدان ۷۲ ،کمال لشکری در نشست حزب مردم سالاری گیلان با معاونت سیاسی استانداری با اشاره به خط مشی این حزب در طول مدت تأسیس آن، اظهار کرد: حزب مردم سالاری در راه و مسیر امام راحل قدم بر می دارد. دبیر حزب مردم سالاری گیلان با بیان اینکه به مدت  ۴ سال […]

به گزارش میدان ۷۲ ،کمال لشکری در نشست حزب مردم سالاری گیلان با معاونت سیاسی استانداری با اشاره به خط مشی این حزب در طول مدت تأسیس آن، اظهار کرد: حزب مردم سالاری در راه و مسیر امام راحل قدم بر می دارد.

دبیر حزب مردم سالاری گیلان با بیان اینکه به مدت  ۴ سال دبیر این حزب در گیلان هستم، گفت: ما جزء گروه های تندرو اصلاحات نیستیم و میانه روی را پیشه می کنیم.

لشکری با بیان اینکه در همین جا عرض می کنم اگر احمدی نژاد سرکار بیاید فورا استعفا می دهم، گفت: تحمل بی احترامی ها و بگم بگم های او را ندارم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت اعضا، بیان کرد: تقاضای ما دادن رایانه اعضاست که قطع شده است و نیز خواستار دریافت وام هستیم.

دبیر حزب مردم سالاری گیلان، تصریح کرد: لغو فعالیت های افرادی که بصورت مستقل عمل می کنند هم از خواسته های ماست  یا رسما وارد احزاب شوند و یا جلوی این افراد گرفته شود !!

منبع : کاسپین

 1. احمدخواجوند :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  فوری وزود وهمین الان استعفا بده که طرف داره میاد

 2. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  نه داداش کجا استعفا میدی. وایسا کارت داریییییییم

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  از اقای احمدی نژاد خواهش میکنیم سال ۹۶ نیاید اگر بیاید رای میاورد واقای لشکری باید استعفا دهد انموقع اسلام با استعفای ایشان به خطر می افتد!

 4. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  دولت بهار ۹۶

 5. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  سلام و درود خدا بر احمدی نژاد

 6. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  خوشا باغی که شغالش کند قهر……

 7. عرفان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  خاوکیلی سرکارمون گذاشی؟؟؟!!!
  بخا اگر استعفا دهی، به تمام مقدسات عالم قسم میخورم که بنده شبها کفشهام رو در میارم و میخوابم. برای گیلانیهای مومن ومتدین وعالم وعارف پرور متاسف شدم که چرا معاون سیاسی امنیتی استان ،ساعات کاروخدمت به مردم را با چنین تفریحات بچگانه پر میکنند؟! امیدوارم جناب معاون استاندار از عقلا ونیتشان خیر بوده…. !
  آقا مصطفی کواکبیان و برادران حقی و داش زندآور زرنگ و همه فن حریف که صدتا مردم سالاری را توجیب کوچیک پسرش جا داده ! نمیدونم چه فکری کردن ؟ بابا بی خیال!!!

 8. باسعادت :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  شایدحدود ۴۰ بار دور پل خواجو قدم زِدم و چند دقیقه میخندیدم و چند دقیقه از تعجب به تفکر وسخرانیها و دادوبیدادهای دکتر کواکبیان فکر میکردم، که آیا این یارو سوپاپی حزبشونس ؟ ‌‌‍یا گذاشتنش تو آب نِمِک برای آینده بعنوان پونس!؟ آقای کواکبیان وحَجٰااقارضا حَ معلوم هست چتونس؟ حواسدتون پرتس،بپاین پاتونا نذارید رو پونس! امان از دست آقالباف که، کنارتونس!
  یارو میگه اِز تندروی بَدِش میاد، بعد میگه اِگر دکتر اَحمدینژاد که محبوبِ دل جامعِس بیاد، من میرم ؛ چون فقط وسط و دوس میدارم و میانه روی بیشتِر بکارم میاد!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: