تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۷ کد مطلب 113628

توسط پزشکی قانونی صورت گرفت

اعلام اسامی جان‌باختگان تصادف‌های مرگبار اتوبوس در نی‌ریز فارس/ ۴ جسد هنوز شناسایی نشده است

بر اساس گزارش‌های دریافتی پنج نفر از مسافران اتوبوس مرگ در اتاق عمل به سر می‌برند و وضعیت برخی از آنها وخیم گزارش شده است.در حادثه سقوط اتوبوس کرمان به شیراز، از میان ۵۸ نفر سرنشین این اتوبوس، تکنسین‌های اورژانس با ۱۶ مورد فوت شده در صحنه تصادف روبرو شدند. سه نفر از مجروحان نیز در بیمارستان فوت کردند که در مجموع شمار قربانیان ۱۹ تن شد و ۴۲ نفر نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

به گزارش میدان۷۲ بر اساس اعلام پزشکی قانونی فارس این افراد در شمار کشته‌شدگان حادثه رانندگی اتوبوس کرمان به شیراز بودند که در حوالی نی‌ریز به دره سقوط کرد، علی فتحی‌نژاد، ابراهیم مرادزاده، منصور صفری، مهدی کریمی، آرمان ایمانی، سید علی دهقانیان، محمد حسین‌بخشی، سید امین اشرف، وحید خانی، سعید امیدواری، ماجد حافظی، رحیم سجادیان و وحید قاسم‌پور، امین انصاری و ابراهیم شفیعی.

همچنین چهار مسافر این سفر مرگ نیز شناسایی نشده‌اند اما بنا به گفته شاهدان این افراد لباس بلوچی بر تن دارند.

بر اساس گزارش‌های دریافتی پنج نفر از مسافران اتوبوس مرگ در اتاق عمل به سر می‌برند و وضعیت برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

به گزارش فارس، در همین زمینه سخنگوی اورژانس کشور از وخیم‌بودن حال هشت مصدوم حادثه سقوط اتوبوس سربازان پادگان «۰۵» ارتش در استان فارس خبر داد.

مجتبی خالدی، در مورد آخرین آمار سربازان فوت شده در حادثه سقوط اتوبوس در فارس گفت: در حادثه سقوط اتوبوس کرمان به شیراز، از میان ۵۸ نفر سرنشین این اتوبوس، تکنسین‌های اورژانس با ۱۶ مورد فوت شده در صحنه تصادف روبرو شدند. سه نفر از مجروحان نیز در بیمارستان فوت کردند که در مجموع شمار قربانیان ۱۹ تن شد و ۴۲ نفر  نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: